Ofensywne show Legii trwa. Muci znów przechytrzył Martineza [WIDEO]

Legia Warszawa zaimponowała grą ofensywną w meczu z Aston Villą. W 51. minucie swoją drugą bramkę zdobył Ernest Muci, zmieniając wynik na 3:2 dla wicemistrzów Polski.

Ernest Muci
  • Legia Warszawa mierzy się Aston Villą w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy
  • Legioniści nie wystraszyli się silniejszego rywala
  • W 51. minucie swoją drugą bramkę zdobył Ernest Muci

Drugi gol Muciego z Aston Villą. Legia imponuje w ofensywie

Legia Warszawa doskonale rozpoczęła mecz z Aston Villą. W 3. minucie bramkę na 1:0 zdobył Paweł Wszołek. Jednak radość wicemistrzów Polski nie trwała zbyt długo, bo kilka chwil później wyrównał Jhon Duran. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 2:2. Kolejne gole zdobyli Ernest Muci i Lucas Digne.

Tuż po przerwie podopieczni Kosty Runjaicia ponownie wyszli na prowadzenie. Swoje drugie trafienie zaliczył Ernest Muci, który świetnie zszedł na lewą nogę i chytrym strzałem pokonał Emiliano Martineza.

Szczegółowa i pełna relacja pomeczowa tuż po końcowym gwizdku na Goal.pl.