Legia debiutuje w Lidze Konferencji. Historyczne gole Wszołka i Muciego [WIDEO]

Legia Warszawa po 45. minutach remisuje 2:2 z Aston Villą w meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji Europy. Autorami pierwszych, historycznych bramek dla Wojskowych w tych rozgrywkach byli Paweł Wszołek oraz Ernest Muci.

Legia Warszawa - Aston Villa
PressFocus Na zdjęciu: Legia Warszawa - Aston Villa
  • Legia Warszawa notuje swój debiut w fazie grupowej Ligi Konferencji
  • Podopieczni Kosty Runjaicia do przerwy remisują 2:2 z Aston Villą
  • Autorami historycznych goli dla gospodarzy byli Paweł Wszołek oraz Ernest Muci

Wszołek oraz Muci z historycznymi bramkami w Lidze Konferencji

Dzisiaj mamy prawdziwe święto futbolu w stolicy – Legia Warszawa u siebie podejmuje Aston Villę w meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Konferencji. To debiut Wojskowych w tych rozgrywkach. Podopieczni trenera Kosty Runjaicia do przerwy remisują 2:2 w starciu z angielskim klubem.

Gospodarze objęli prowadzenie już w 3. minucie, kiedy to Paweł Wszołek świetnie wykończył podanie Patryka Kuna. Goście zaledwie trzy minuty później wyrównali za sprawą trafienia Jhona Durana.

Legia Warszawa w 26. minucie ponownie wyszła na prowadzenie – gola zdobył Ernest Muci, a trzynaście minut później na tablicy wyników mieliśmy już 2:2, bowiem bramkę dla ekipy Unaia Emery’ego strzelił Lucas Digne. Relację z tego spotkania po ostatnim gwizdku przeczytacie na naszym portalu.

1:0 Paweł Wszołek 3′