Prezentacja Mbappe tuż po Euro 2024. Znamy dzień

Real Madryt potwierdził transfer Kyliana Mbappe, ale ciągle nie zaprezentował nowej gwiazdy. Relevo zdradza dokładną datę tego wydarzenia. Odbędzie się ono tuż po finale Euro 2024.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
Abaca Press / Alamy Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Mbappe zostanie zaprezentowany po finale Euro 2024

Po długim wyczekiwaniu Real Madryt w końcu mógł ogłosić, że Kylian Mbappe dołączy do drużyny od przyszłego sezonu. Królewscy tym samym właściwie zakończyli sagę transferowa z udziałem reprezentanta Francji. Do finalizacji brakuje już tylko oficjalnej prezentacji nowej gwiazdy Los Blanos. Jeszcze niedawno wydawało się, że odbędzie się ona tuż po finale Ligi Mistrzów.

POLECAMY TAKŻE

Jednak ostatecznie wydarzenie zostało przesunięte. Na kiedy? Portal Relevo informuje o nowej dacie. Kylian Mbappe zostanie zaprezentowany po zakończeniu Euro 2024. Francja jest jednym z faworytów turnieju, co oznacza, że może dotrzeć aż do finału. Decydujący mecz Mistrzostw Europy został zaplanowany na 14 lipca.

Prezentacja Mbappe odbędzie się 16 lipca, a więc dwa dni po finale Euro 2024. Włodarze Realu są przekonani, że Estadio Santiago Bernabeu może zostać wypełnione aż do ostatniego miejsca. Oczywiście bardziej atrakcyjnym terminem wydaje się weekend, ale i tak możemy być pewni, że w stolicy Hiszpanii pojawią się tłumy chętne obejrzeć reprezentanta Francji na żywo.

Jednak zanim Real zaprezentuje Mbappe, a Francja dotrze do finału Euro 2024, napastnika czekają mecze grupowe. Trójkolorowi zmierzą się z Austrią, Holandią i Polską.

Zobacz także: L’Equipe: Mbappe niepewny występu, uraz tuż przed Euro 2024

Komentarze