Niezwykły wyczyn zawodnika Granady. Zrobił to mając 40 lat

Jorge Molina
PressFocus Na zdjęciu: Jorge Molina

W jednym z sobotnich meczów La Liga Mallorca zdecydowanie przegrała u siebie z Granadą 2:6. Bardzo dobre zawody rozegrał 40-letni Jorge Molina, który zdobył dwie bramki i zanotował jedną asystę.

• Jorge Molina urodził się 22 kwietnia 1982 roku
  • 40-latek pojawił się na placu gry w 51. minucie
  • Molina odwdzięczył się trenerowi za zaufanie i zdobył dwa trafienia dla ekipy z Andaluzji. Do tego dołożył jedną asystę

Rewelacyjna gra Moliny na Majorce

Molina pojawił się na boisku kilka minut po zmianie stron. Obchodzący niedawno okrągłe urodziny zawodnik szybko zanotował asystę przy trafieniu Antonio Puertasa. W 69. minucie gracz Granady sam wpisał się na listę strzelców zdobywając gola płaskim strzałem.

To nie był koniec popisów 40-latka. W końcówce Molina szybko obrócił się w polu karnym, a następnie uderzył po długim rogu. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła obok golkipera gospodarzy.

Ostatecznie Mallorca przegrała 2:6. Gospodarze są dopiero na 18. miejscu (32 punkty). Ze strefy spadkowej wydostała się natomiast Granada, która obecnie zajmuje 17. lokatę (34 oczka).