Mbappe bije rekordy Realu Madryt, a jeszcze nie zagrał ani minuty

Kylian Mbappe zagra w Realu Madryt z numerem 9. Jak informuje Marca, koszulka z nazwiskiem gwiazdora bije rekordy sprzedaży.

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
Orange Pics BV / Alamy Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Kylian Mbappe robi furorę. Koszulka z nazwiskiem gwiazdora bije rekordy Realu

Real Madryt zakomunikował, że 16 lipca odbędzie się oficjalna prezentacja Kyliana Mbappe na Santiago Benabeu. Natomiast wcześniej w klubowym sklepie pojawiła się możliwość zakupu koszulki z nazwiskiem gwiazdora.

POLECAMY TAKŻE

Mbappe w pierwszym sezonie w barwach Królewskich będzie występował z numerem 9. Francuz nie mógł liczyć na dziesiątkę i siódemkę, ponieważ grę w Realu kontynuują Luka Modrić oraz Vinicius Junior. W ten sposób klub uszanował swoich obecnych zawodników.

Sprzedaż koszulki z nazwiskiem Mbappe rozpoczęła się w czwartek (11 lipca). Według serwisu Marca zainteresowanie zakupem przerosło Real Madryt, który musiał poprosić kibiców o cierpliwość, ponieważ zamówione produkty mogą przyjść z opóźnieniem. Los Blancos nie spodziewali się takiego szału i są zmuszeni do uruchomienia dodatkowej produkcji.

Oprócz tego Marca podała, że ​​sprzedaż koszulek Mbappe w barwach Realu Madryt pobiła wszelkie rekordy sprzedaży jakiegokolwiek piłkarza w sklepach klubowych. Na oficjalne liczby trzeba poczekać, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że Francuz przebije pod tym względem Cristiano Ronaldo.

Czytaj dalej: Real Madryt rezygnuje z Kimmicha. Królewscy chcą gwiazdę Milanu!

Komentarze