Depay pomógł Alvesowi wyjść z więzienia? Agent piłkarza reaguje

Dani Alves wyszedł z więzienia po wpłaceniu miliona euro kaucji. Media sugerowały, że pomógł mu w tym Memphis Depay. Agent piłkarza zaprzecza tym informacjom.

Memphis Depay
Obserwuj nas w
fot. Imago/BSR Agency Na zdjęciu: Memphis Depay
  • Dani Alves opuścił areszt po wpłaceniu kaucji
  • Jeden z dziennikarzy poinformował, że Brazylijczykowi pomógł Memphis Depay
  • Agent Holendra kategorycznie zaprzecza tym doniesieniom

Depay nie wsparł finansowo Alvesa? Tak twierdzi agent

Dani Alves usłyszał niedawno wyrok za gwałt, którego dopuścił się w 2022 roku. Został skazany na cztery lata i sześć miesięcy więzienia, z czym były piłkarz się nie zgadza. Złożył apelację, a na jej rozpatrzenie miał czekać w areszcie. Po 14 dniach je opuścił, wpłacając milion euro kaucji. Media pierwotnie sugerowały, że zebrać Alvesowi pieniądze pomógł ojciec Neymara, który już w przeszłości go wsparł. Później trop prowadził do Memphisa Depaya, z którym Brazylijczyk się przyjaźnił.

Jeden z katarskich dziennikarzy poinformował, że to właśnie Holender wpłacił kaucję, co pozwoliło Alvesowi opuścić więzienie. Te doniesienia spotkały się z błyskawiczną reakcją agenta piłkarza, zwłaszcza, że kibice byli bardzo zszokowani postawą napastnika. Zaprzeczył, jakoby Depay jakkolwiek pomógł byłemu graczowi Barcelony.

– To fałszywa wiadomość. Żadna prawda. Żądamy, aby informacje o Mempisie, który w tej sprawie jeszcze się nie wypowiedział, zostały sprostowane – przekazał Sebastien Ledure.

Zobacz również: Olisadebe miał propozycję walki we freak fightach. Stanowcza odpowiedź

Komentarze