Kulesza rozmawiał z Santosem. “Mamy świadomość ciężkiej sytuacji”

Od feralnego starcia w Kiszyniowie minęło już kilkanaście godzin, ale mecz Mołdawia - Polska dalej jest tematem numer jeden w krajowych mediach. Dzisiaj Cezary Kulesza, odbył rozmowę z selekcjonerem reprezentacji, Fernando Santosem. Prezes PZPN-u skomentował to spotkanie na swoim koncie na portalu Twitter.

Cezary Kulesza i Fernando Santos
IMAGO/ Łukasz Grochala/ CYFRASPORT/ NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Cezary Kulesza i Fernando Santos
  • Polska zanotowała sensacyjną porażkę z niżej notowaną Mołdawią
  • Dzisiaj Cezary Kulesza spotkał się z Fernando Santosem
  • Prezes PZPN-u skomentował rozmowę z selekcjonerem

Polska. “Działając razem wychodziliśmy z tych kryzysów”

Mecz Mołdawia – Polska zakończył się sensacyjnym wynikiem. Chociaż Biało-Czerwoni do przerwy prowadzili 2:0, to w drugiej połowie w zaskakujący sposób oddali pole rywalom i stracili trzy bramki. Niżej notowany rywal sięgnął po trzy punkty i znacznie utrudnił podopiecznym Fernando Santosa finisz na jednej z dwóch czołowych lokat w grupie E.

Dzisiaj Cezary Kulesza spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Polski. Prezes PZPN-u na swoim koncie na portalu Twitter opublikował post, w którym skomentował tę rozmowę i wyraził nadzieję na bezpośredni awans na Mistrzostwa Europy 2024:

Słowa Kuleszy jednoznacznie wskazują, że mimo fatalnej dyspozycji swoich zawodników Fernando Santos może być spokojny o swoją posadę.