Tymoteusz Puchacz kontuzjowany. Jak poważny jest uraz obrońcy?

Tymoteusz Puchacz otrzymał powołanie do reprezentacji Polski, ale nie stawi się na zgrupowaniu. Lewy obrońca nabawił się bowiem urazu, przez który czeka go niecałe dwa tygodnie pauzy - podaje Tomasz Włodarczyk na łamach portalu Meczyki.pl

Tymoteusz Puchacz
IMAGO / Werner Schmitt Na zdjęciu: Tymoteusz Puchacz
  • Tymoteusz Puchacz w piątek opuścił boisko ze łzami w oczach
  • Boczny defensor doznał kontuzji i nie pojedzie na zgrupowanie kadry
  • 24-letni obrońca nie będzie trenował przez około dziesięciu dni

Puchacz z kontuzją przywodziciela, kilkanaście dni przerwy

FC Kaiserslautern w piątek wieczorem na własnym stadionie podejmowało Hannover 96 w spotkaniu 9. kolejki 2. Bundesligi. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1, którzy tym samym wskoczyli na fotel lidera tabeli.

W pierwszym składzie zespołu Die Roten Teufel wyszedł Tymoteusz Puchacz, który niestety nie dokończył wczorajszego meczu. Lewy obrońca w 67. minucie opuścił boisko ze łzami w oczach, bo zdawał sobie sprawę, że z powodu urazu ominie go zgrupowanie reprezentacji Polski.

Jak poinformował Tomasz Włodarczyk z portalu “Meczyki.pl”, wahadłowy nabawił się kontuzji przywodziciela. Zawodnik FC Kaiserslautern w weekend rozpocznie rehabilitację w Poznaniu. Czeka go około 10-dniowa przerwa w treningach.