Leo Messi wyróżniony przez sztab szkoleniowy Interu Miami

Leo Messi strzelił już swojego premierowego gola w barwach Interu Miami. Jak się okazuje, szybko zapracował sobie na wyjątkowe wyróżnienie. Sztab szkoleniowy mianował go nowym kapitanem.

Leo Messi
Imago/Nick Tre. Smith Na zdjęciu: Leo Messi
  • Leo Messi zadebiutował w barwach Interu Miami w meczu z Cruz Azul, w którym popisał się golem bezpośrednio z rzutu wolnego
  • Sztab szkoleniowy postanowił mianować Argentyńczyka nowym kapitanem drużyny
  • Wcześniej rolę tę pełnił Gregore, jednak doznał poważnej kontuzji, a do gry wróci dopiero w przyszłym roku

Leo Messi nowym kapitanem Interu Miami

37 minut wystarczyło Leo Messiemu na zanotowanie premierowego trafienia w barwach Interu Miami. Argentyńczyk popisał się bramką bezpośrednio z rzutu wolnego, dzięki czemu jego zespół wygrał z Cruz Azul 2:1. Gwiazdor wszedł na boisko jako zmiennik dopiero w drugiej połowie.

Inter Miami postanowił błyskawicznie wyróżnić Messiego, do czego przyczyniła się również kontuzja Gregore. Klub mianował Argentyńczyka nowym kapitanem. Wcześniej rolę tę pełnił Brazylijczyk, jednak doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go z gry prawdopodobnie na wiele miesięcy.

Messi po raz trzeci został zatem kapitanem drużyny w której gra. Wcześniej na wyróżnienie to zapracował w FC Barcelonie, a także reprezentacji Argentyny. Jako kapitan będzie miał okazję już w środę poprowadzić Inter Miami w spotkaniu przeciwko Atlancie United.

Przeczytaj: Premierowe trafienie po hitowym transferze. Stadiony świata [WIDEO]