Absurdalny samobój w derbach Hamburga. Przejdzie do historii ligi [WIDEO]

W piątkowy wieczór na Millerntor-Stadion odbywały się derby Hamburga, czyli starcie St. Pauli - HSV. Już po 27. minutach gry gospodarze prowadzili 2:0. Drugi gol dla Piratów padł po komicznym samobójczym trafieniu bramkarza Rothosen.

Daniel Heuer Fernandes
IMAGO / Lobeca/ Andreas Hannig Na zdjęciu: Daniel Heuer Fernandes
  • W 2. Bundeslidze doszło do pojedynku na szczycie – St. Pauli mierzyło się z HSV
  • Gospodarze stosunkowo szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie
  • Drugiego gola Piratom podarował golkiper gości, Daniel Heuer Fernandes

2. Bundesliga. Golkiper HSV zaskoczył wszystkich

Na Millerntor-Stadion doszło do spotkania dwóch najlepszych drużyn tabeli 2. Bundesligi. St. Pauli podejmowało HSV w derbach Hamburga i jeszcze przed upływem 30 minut prowadziło 2:0. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił Jackson Irvine, który w 15. minucie wykorzystał podanie Marcela Hartela, natomiast autorem drugiej bramki był… golkiper przyjezdnych.

W 27. minucie Guilherme Ramos odegrał do Daniela Heuera Fernandesa, który potężnym wykopem chciał posłać futbolówkę na połowę przeciwników. Jednak 31-latek w swoje zagranie włożył zdecydowanie zbyt dużo siły i zdecydowanie zbyt mało precyzji, a piłka zamiast poszybować za linię środkową, wylądowała pod poprzeczką jego własnej bramki.

St. Pauli – HSV: samobójcze trafienie Daniela Heuera Fernandesa na 0:2 [WIDEO]