Mourinho szykuje się na powrót. Klub marzy o jego zatrudnieniu

Jose Mourinho pozostaje bezrobotny od momentu zwolnienia z Romy. Jak informuje Daily Mail, Portugalczyk trafił na radar saudyjskiego klubu.

Mourinho
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Mourinho

Al-Qadsiah chce zatrudnić Jose Mourinho

Jose Mourinho jest jednym z najlepszych trenerów piłkarskich w historii. Portugalczyk swoje największe sukcesy święcił, prowadząc FC Porto, Chelsea i Inter Mediolan. Oprócz tego pracował z takimi drużynami jak: Real Madryt, Manchester United, Tottenham i AS Roma.

Po zwolnieniu z rzymskiego klubu szkoleniowiec pozostaje bezrobotny. Jednak jak sam przyznał w rozmowie z EA Sport Korea, nadal jest głodny pracy i szykuje się do powrotu na ławkę.

– Przejdę na emeryturę między 2035 a 2040 rokiem i do tego czasu będę nadal zwyciężał. […] Moja historia została już napisana, więc nikt nie może jej wymazać powiedział Mourinho.

POLECAMY TAKŻE

Serwis Daily Mail wieszczy, że Mourinho może niebawem obrać bardzo popularny kierunek. Ponoć zatrudnieniem Portugalczyka mocno interesuje się saudyjski klub Al-Qadsiah. Jest to drużyna, która wywalczyła promocję do Saudi Pro League i planuje wielkie wzmocnienia przed sezonem 2023/2024. Liderem projektu miałby się stać właśnie 61-letni szkoleniowiec.

Oczywiście Al-Qadsiah może wyrażać zainteresowanie, ale to jeszcze niczego nie przesądza. Mourinho przez lata prowadził wielkie marki i niewykluczone, że będzie rozważał tylko oferty od najsilniejszych drużyn w Europie. Ostatnio mówiło się o ofercie ze strony Fenerbahce Stambuł. Bez wątpienia jest to klub o bogatej historii, co może przekonać Portugalczyka.

SPRAWDŹ: Man Utd chce zaoferować Bruno Fernandesa za gwiazdę Barcy!

Komentarze