Paul Pogba złożył obietnicę swojej matce ws. Euro

Paul Pogba
Paul Pogba fot. PressFocus

Paul Pogba był jedną z kluczowych postaci reprezentacji Francji w trakcie wtorkowej potyczki z Niemcami. Pomocnik Manchesteru United swoimi nieszablonowymi zagraniami doprowadzał do chaosu w zasiekach obronnych rywali. Po zakończeniu meczu złożył ciekawą deklarację swojej mamie, donoszą francuskie media.

  • Reprezentacja Francji pokonała we wtorek Niemcy 1:0
  • Jedną z pierwszoplanowych postaci w szeregach drużyny Didiera Deschampsa był Paul Pogba
  • Pomocnik Man Utd po zakończeniu rywalizacji przekazał interesującą wiadomość swojej matce

Paul Pogba z jasną deklaracją ws. Mistrzostw Europy

Paul Pogba po zakończeniu spotkania udał się w kierunku trybun, aby zamienić kilka słów ze swoimi bliski. Tym samymi mimo obostrzeń związanych z zachowaniem odległości, niektórzy zawodnicy Trójkolorowych dali radę krótko porozmawiać z członkami rodziny lub przyjaciółmi, którzy pojawili się w Monachium na Allianz Arena.

Na meczu Francja – Niemcy obecni byli przede wszystkim brat piłkarza Mathias i jego matka. Pogba przekazał im krótką wiadomość. – Zdobędziemy mistrzostwo Europy – rzekł Francuz. Dzisiaj sporo miejsca na swoich łamach temu wydarzeniu poświęciły francuskie środki masowego przekazu. Trójkolorowi to jedni z głównych pretendentów do końcowego triumfu według bukmacherów.

Pogba jak dotąd zaliczył w drużynie narodowej 79 występów, w których zdobył 10 bramek. Debiut w reprezentacji zaliczył w 2013 roku w starciu przeciwko Gruzji, w którym spędził na placu gry całe zawody. Trójkolorowi wygrali wówczas 3:1.

Po pierwszej kolejce w tabeli grupie F na pierwszym miejscu są jednak Portugalczycy, którzy pokonali Węgry 3:0. Francja po samobójczym trafieniu Matsa Hummelsa pokonała natomiast Niemcy 1:0. W następnej kolejce Trójkolorowi zmierzą się z Węgrami w Budapeszcie. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę.

Czytaj więcej: Francja – Niemcy: samobój rozstrzygnął hit

Komentarze