Kursy bukmacherskie i typy na 1/4 finału Euro 2020

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku PressFocus

Osiem drużyn pozostało w grze o triumf w Euro 2020. W piątek i sobotę czekają nas ćwierćfinałowe spotkania, w których nie zabraknie ciekawych konfrontacji. Na pierwszy plan z pewnością wysuwa się pojedynek reprezentacji Belgii z Włochami. O awans do najlepszej czwórki walczyć będą również inne zespoły uważane za kandydatów do końcowego triumfu – Hiszpania i Anglia.

Z turniejem pożegnało się już kilka zespołów, które były kandydatami do gry w strefie medalowej. W ćwierćfinałach nie zobaczymy już takich zespołów jak Niemcy, Portugalia czy Holandia. W w grze pozostają natomiast Anglicy, Belgowie i Hiszpanie. Pierwsi przez bukmacherów są uważani aktualnie nawet za głównego kandydata do zdobycia mistrzostwa Europy. Wpływ na to ma nie tylko teoretycznie łatwiejsza droga do finału, ale także możliwość rozgrywania półfinału i finału przed własną publicznością na londyńskim Wembley.

Euro 2020. Szwajcaria – Hiszpania, kursy bukmacherskie

Zanim jednak będziemy emocjonować się rywalizacją w półfinałach i późniejszym finale, wcześniej rozegrane zostaną cztery ćwierćfinałowe spotkania. Rywalizacja o awans do najlepszej czwórki turnieju toczyć się będzie w piątek i sobotę. Jako pierwsi na boisko wybiegną Szwajcarzy i Hiszpanie. Pierwsi jak na razie są sprawcami największej niespodzianki na tym turnieju, bowiem 1/8 finału wyeliminowali faworyzowaną reprezentację Francji. Teraz czeka ich pojedynek z z innym z faworytów.

Hiszpanie do ćwierćfinału dotarli nie bez problemów. Z kłopotów zawsze jednak wychodzili obronną ręką. W fazie grupowej po dwóch spotkaniach mieli na koncie zaledwie dwa punkty, ale w ostatnim meczu ze Słowacją pokazali swoją siłę wygrywając wysoko 5:0. W 1/8 finału stoczyli natomiast wielki bój z Chorwatami, wygrywając ostatecznie po dogrywce 5:3. Teraz czeka ich konfrontacja w Petersburgu ze Szwajcarią. Według bukmacherów to właśnie drużyna Luisa Enrique jest faworytem do zwycięstwa i awansu do półfinału.

Zobacz także: Szwajcaria – Hiszpania. Typy, kursy, zapowiedź | Euro 2020

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2. lipca 2021 17:59.

Euro 2020. Belgia – Włochy, kursy bukmacherskie

Hitem ćwierćfinałowej rywalizacji jest niewątpliwie piątkowy mecz na Allianz Arena w Monachium, w którym zmierzą się reprezentacje Belgii i Włoch. Obie drużyny przed turniejem były wymieniane w wąskim gronie kandydatów do końcowego triumfu. Swoimi dotychczasowymi występami potwierdziły tylko wysokie aspiracje.

Obie drużyny rywalizację w fazie grupowej zakończyły z kompletem dziewięciu punktów na koncie. W 1/8 finału nie było im już tak łatwo, ale stanęły na wysokości zadania i zameldowały się w ćwierćfinale. Belgowie pokonali 1:0 broniącą trofeum Portugalię, natomiast Włosi po dogrywce uporali się z reprezentacją Austrii. Teraz jeden z tych zespołów będzie musiał pożegnać się z turniejem.

Piątkowy mecz w Monachium nie ma zdecydowanego faworyta, choć bukmacherzy nieco większe szanse na wygraną dają włoskiej drużynie. Wpływ na to mają z pewnością problemy kadrowe Belgów, którzy prawdopodobnie zagrają bez dwóch ważnych zawodników – Kevina de Bruyne’a i Edena Hazarda.

Zobacz także: Belgia – Włochy. Typy, kursy, zapowiedź | Euro 2020

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 2. lipca 2021 20:55.

Euro 2020. Czechy – Dania, kursy bukmacherskie

W pierwszym sobotnim spotkaniu o awans do półfinału reprezentacja Czech zmierzy się z Danią. Nasi południowi sąsiedzi w poprzedniej rundzie sprawili już jedną niespodziankę i wyeliminowali wyżej notowaną Holandię. Teraz również nie będą mieli nic do stracenia.

W roli faworyta do spotkania, które rozegrane zostanie na Stadionie Olimpijskim w Baku, przystąpi reprezentacja Danii. Drużyna Kaspera Hjumlanda rozkręca się z meczu na mecz i jeżeli zagra na podobnym poziomie jak w ostatnich dwóch meczach z Rosją (4:1) i Walią (4:0) to będzie miała duże szanse na awans do półfinału.

Bukmacherzy wyraźnie doceniają postawę reprezentacji Danii w ostatnich spotkaniach i to właśnie ją stawiają w roli faworyta do zwycięstwa.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3. lipca 2021 17:59.

Euro 2020. Ukraina – Anglia, kursy bukmacherskie

Ostatniego półfinalistę Euro 2020 poznamy w sobotni wieczór w Rzymie. Na murawie zobaczymy obecnego faworyta do końcowego triumfu w turnieju – reprezentację Anglii. Podopieczni Garetha Southgate’a teoretycznie mają już za sobą pojedynek z teoretycznie najtrudniejszym rywalem w drodze do finału. W 1/8 finału Anglicy pokonali 2:0 reprezentację Niemiec.

W walce o półfinał angielski zespół zmierzy się z Ukrainą, dla której już występ w ćwierćfinale jest dużym sukcesem. Zespół Andrija Szewczenki pozytywnie zaskakuje na tym turnieju i z pewnością nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Czy mocno poobijani po meczu ze Szwecją reprezentanci Ukrainy będą w stanie przeciwstawić się Anglii? Według bukmacherów nie mają większych szans na wygraną. Kursy przez nich oferowane wyraźnie pokazują, kto jest faworytem tego pojedynku.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 3. lipca 2021 20:57.

Typy na ćwierćfinały Euro 2020

  • Typ na Szwajcaria – Hiszpania: powyżej 2,5 bramki – kurs 1.92 w STS
  • Typ na Belgia – Włochy: poniżej 2,5 bramki – kurs 1.57 w STS
  • Typ na Czechy – Dania: wygrana Danii – kurs 2.10 w STS
  • Typ na Ukraina – Anglia: wygrana Anglii i poniżej 3,5 bramki – kurs 1.93 w STS

Korzystając z powyższych typów i grając je na kuponie AKO w STS można uzyskać łączny kurs 12.22. Grając taki kupon za 50 złotych możesz wygrać 537 złotych.

Kupon
Kursy STS – Graj Odpowiedzialnie | +18 | Obowiązuje regulamin

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze