Ciro Immobile
Ciro Immobile fot. Grzegorz Wajda

Immobile: Stać nas na wygranie mistrzostw Europy

Piłkarska reprezentacja Włoch ze stu procentową skutecznością zakończyła eliminacje do Euro 2020, wygrywając wszystkie 10 meczów. W poniedziałkowy wieczór o sile Squadra Azzurra na własne skórze przekonali się Ormianie, przegrywając 1:9. Jednym ze strzelców goli dla Włochów, był Ciro Immobile.

Czytaj dalej…

– Jestem bardzo szczęśliwy po tym spotkaniu, które było dla nas bardzo udane. Pozytywny impuls dali nam kibice, którzy nas dopingowali. Mam nadzieję, że w trakcie mistrzostw Europy będzie podobnie – mówił napastnik SS Lazio w rozmowie z Rai Sport.

– Już nie potrafimy się doczekać losowania grup, aby dowiedzieć się, z kim przyjdzie nam się zmierzyć. Będziemy na pewno wszyscy śledzić to wydarzenie przed telewizorami – zaznaczył Immobile.

– Jesteśmy świetną grupą piłkarzy, która jest świadoma tego, co trzeba robić na boisku, aby wszystko na boisku dobrze se układało. Jesteśmy pewni swoich możliwości – zaznaczył zawodnik.

– W trakcie ostatnich dwóch miesięcy udowodniliśmy wszystkim, że stać nas na wiele. Tym samym mam nadzieję na to, że latem przyszłego roku uda nam się osiągnąć coś fajnego. Ten zespół zasługuje na to – rzekł Włoch.

– Chciałbym też podziękować trenerowi za to, że dał mi szansę. Bardzo zależało mi na występach w reprezentacji, więc tym bardziej cieszę się, że udało mi się zakończyć serię spotkań bez gola w drużynie narodowej – skwitował Immobile.

Komentarze