Najnowsze informacje ws. Roberta Lewandowskiego.

Nie ma powodów do obaw o Roberta Lewandowskiego - udało nam się dowiedzieć w sztabie reprezentacji Polski. Kapitan reprezentacji Polski nawet nie pojechał na badania, a jego zejście z boiska było profilaktyczne.

Robert Lewandowski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Jeszcze na konferencji prasowej Michał Probierz wypowiadał się o urazie Lewandowskiego z lekkim dystansem. – Mam nadzieję, że cała trójka będzie za kilka dni do gry (poza Lewandowskim z powodu urazów zeszli Karol Świderski i Paweł Dawidowicz – przyp. red.) – powiedział. Z tego, co udało nam się dowiedzieć, w przypadku kapitana reprezentacji Polski nie ma żadnego ryzyka. Po spotkaniu spędzał czas z rodziną. – Możemy być spokojni – słyszymy w reprezentacji Polski.

Podobnie sprawy wyglądają z Pawłem Dawidowiczem. – Poczułem ból w mięśniu i nie chciałem ryzykować. Wiadomo, za sześć dni musimy być w formie top i to jest najważniejsze – powiedział obrońca Hellasu Werona. Badania będą natomiast konieczne w przypadku Karola Świderskiego i dopiero po nich poznamy odpowiedź, jak poważny jest to uraz.

Tylko u nas

Komentarze