Kadrowicze już w Hanowerze. Gorące powitanie przez kibiców [WIDEO]

Reprezentacja Polski dzisiaj w godzinach wieczornych wylądowała w Niemczech, gdzie odbędą się mistrzostwa Europy. Biało-Czerwoni pod hotelem zostali gorąco przywitani przez setki kibiców.

Robert Lewandowski
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski

Euro 2024: Reprezentacja Polski wylądowała w Niemczech

Reprezentacja Polski dzisiejszego wieczoru wylądowała w Niemczech, gdzie zostanie rozegrane Euro 2024. Naszych piłkarzy pod hotelem gorąco powitały setki zgromadzonych kibiców. Kadrowicze zameldowali się w Sheraton Hannover Pelikan Hotel, który będzie ich domem podczas turnieju. Baza sportowa Biało-Czerwonych jest zlokalizowana na obiektach niemieckiego klubu, Hannover 96.

Warto dodać, że reprezentację Polski w ostatnim czasie nie omijały problemy – na mistrzostwa Europy z powodu kontuzji nie mógł pojechać Arkadiusz Milik, a z dolegliwościami zdrowotnymi zmagają się Robert Lewandowski, Karol Świderski, Paweł Dawidowicz oraz Taras Romanczuk. Wiadomo, że nasz kapitan nie zagra z Holendrami, ale pozostała trójka powinna być do dyspozycji Michała Probierza.

Polacy na Euro w Niemczech trafili do grupy D, gdzie nie będą mieli łatwego zadania. Pierwszym rywalem Biało-Czerwonych będzie bowiem Holandia (16.06, godz. 15:00), następnie zmierzymy się z Austrią (21.06, godz. 18:00), a zmagania grupowe zakończymy starciem przeciwko Francji (25.06, godz. 18:00). Turniej startuje już w piątek (14 czerwca) – w meczu otwarcia Niemcy podejmą Szkotów.

Komentarze