Juventus przekazał informacje ws. Milika. Za nim operacja

Arkadiusz Milik już w 2. minucie meczu Polska - Ukraina doznał kolejnego urazu kolana. Napastnik Juventusu jest już po operacji, o czym właśnie poinformował jego klub.

Arkadiusz Milik
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Arkadiusz Milik

Euro 2024: Milik po operacji. Pełny sukces

Mecz Polska – Ukraina dla jednego z reprezentantów Biało-Czerwonych zakończył się już w 2. minucie. Arkadiusz Milik doznał kontuzji w walce o piłkę z Rusłanem Malinowskim. Uszkodzenie więzadeł – tak z trybun wyglądał uraz napastnika Juventusu. Jednak po badaniach okazało się, że 30-latek uniknął najgorszego. Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że Arkadiusz Milik będzie zmuszony poddać się artroskopii stawu kolanowego.

POLECAMY TAKŻE

Milik jest już po operacji, o czym poinformował Juventus. Tak prezentuje się pełny komunikat klubu:

– Po kontuzji odniesionej podczas meczu Polska – Ukraina w piątek 7 czerwca, Arkadiusz Milik przeszedł dziś rano operację selektywnej artroskopowej meniscektomii łąkotki przyśrodkowej lewego kolana. Operacja – po raz pierwszy u zawodnika pierwszej drużyny – została przeprowadzona w J|Medical przez profesora Roberto Rossiego i zakończyła się pełnym sukcesem. Zawodnik rozpocznie rehabilitację jutro, aby wznowić aktywność zawodniczą.

Arkadiusz Milik oczywiście nie pojedzie na Euro 2024, co po meczu z Ukrainą potwierdził Michał Probierz. Teraz 30-latka czeka kilkutygodniowa rehabilitacja.

Zobacz także: Probierz zagra bez kombinacji. Taki ma być skład na mecz z Turcją

Komentarze