Reprezentant Włoch nie ma wątpliwości. “Możemy być tylko lepsi”

Reprezentacja Włoch w sobotę rozegra spotkanie z Albanią na EURO 2024. Tymczasem Davide Frattesi poruszył temat ostatniego sparingu, twierdząc, że drużyna Luciano Spallettiego może być tylko lepsza.

Davide Frattesi
Obserwuj nas w
PA Images / Alamy Na zdjęciu: Davide Frattesi

Davide Frattesi pewny, że Włosi mogą być tylko lepsi

Już w sobotę swoje zmagania w EURO 2024 rozpocznie reprezentacja Włoch. Przeciwnikiem obrońców tytułu będzie Albania. „Squadra Azzurra” natomiast w ostatnim meczu sparingowym przed turniejem mierzyła się z Bośnią i Hercegowiną. Ten mecz udało się wygrać podopiecznym Luciano Spallettiego (1:0) po golu strzelonym przez Davide Frattesiego.

POLECAMY TAKŻE

Włoski pomocnik po meczu udzielił krótkiego wywiadu telewizji „RAI Sport”. Zawodnik Interu Mediolan poruszył temat swojej dobrej formie strzeleckiej w kadrze, odwołując się do wspomnianego meczu sparingowego. 24-latek również zapowiedział, że reprezentacja Italii może być tylko lepsza.

Zobacz również: Drużyny EURO 2024

Mogłem strzelić więcej goli, więc z pewnością musimy się poprawić. Potrzebujemy czegoś więcej, aby być gotowym na turniej, ale pracujemy dalej. Stworzyliśmy dziś okazje i musimy lepiej spisywać pod bramką, ponieważ w fazie grupowej będzie mniej szans na strzelenie gola – powiedział Davide Frattesi, cytowany przez portal „fcinter.pl”.

Z pewnością zrobiliśmy dziś kilka ciekawych rzeczy, kilka dobrze dopracowanych zagrań, ale był to jeden z pierwszych razy, kiedy graliśmy w tym ustawieniu, więc możemy być tylko lepsi – podkreślił włoski pomocnik.

Davide Frattesi w narodowych barwach rozegrał 15 spotkań. W tym czasie zdołał aż pięciokrotnie wpisać się na listę strzelców, co jest świetnym wynikiem jak na środkowego pomocnika.

Sprawdź także: Kadrowicze już w Hanowerze. Gorące powitanie przez kibiców [WIDEO]

Komentarze