Przełamanie Trójkolorowych. Samobój w meczu Austria – Francja [WIDEO]

Reprezentacja Francji objęła prowadzenie z Austrią w meczu rozgrywanym na mistrzostwach Europy 2024. W grupie D znajduje się również reprezentacja Polski, która w swoim pierwszym starciu przegrała z Holandią (1:2).

Kylian Mbappe
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Francja prowadzi z Austrią na Euro 2024

W trzecim z poniedziałkowych spotkań w ramach Euro 2024, faworyzowana reprezentacja Francji mierzyła się z Austrią w Dusseldorfie. W grupie D wcześniej Holendrzy ograli Polaków w Hamburgu i Trójkolorowi chcieli również rozpocząć zmagania w turnieju od zwycięstwa.

POLECAMY TAKŻE

Rywalizacja rozpoczęła się od mocnych ataków ze strony Francji, a Kylian Mbappe raz po raz niepokoił defensywę Ralfa Rangnicka. Podopieczni Didiera Deschampsa wyszli na prowadzenie dopiero w 38. minucie. Mbappe zagrał w kierunku bramki, a niefortunnie Maximilian Wober skierował piłkę do własnej siatki.

Warto również zwrócić uwagę, że Austriacy przed utratą bramki mieli znakomitą szansę, żeby wyjść na prowadzenie, ale Christoph Baumgartner w sytuacji sam na sam musiał uznać wyższość francuskiego bramkarza. Porażka Austriaków jest na korzyść Biało-czerwonych, którzy najpewniej będą walczyć o wyjście z grupy D właśnie z ekipą Rangnicka.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Komentarze