Media: reprezentacja jednak bez Krychowiaka. Ale będą powroty

Przegląd Sportowy Onet informuje, że wbrew wcześniejszym informacjom Grzegorz Krychowiak najprawdopodobniej nie znajdzie się w szerokiej kadrze reprezentacji Polski na czerwcowe mecze. Wrócić ma natomiast Kamil Glik.

Reprezentacja Polski
IMAGO / Piotr Kucza FOTOPYK / Newspix.pl Na zdjęciu: Reprezentacja Polski
  • Krychowiak jednak nie dostanie powołania do reprezentacji Polski
  • W kadrze znajdzie się natomiast Kamil Glik i Kuba Błaszczykowski
  • Takie informacje przekazuje Przegląd Sportowy Onet

Glik i Błaszczykowski z powołaniami do reprezentacji Polski

W piątek Fernando Santos rozesłał powołania zawodnikom na czerwcowe mecze reprezentacji. W mediach pojawiły się doniesienia, że do składu ma wrócić Grzegorz Krychowiak. Jednak Przegląd Sportowy Onet donosi, że ostatecznie nie zobaczymy go wśród powołanych zawodników. Pomocnik mimo dobrych występów w Arabii Saudyjskiej miał nie przekonać selekcjonera.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami w kadrze na czerwcowe mecze ma pojawić się z kolei wracający po kontuzji Kamil Glik.

Selekcjoner Fernando Santos ogłosi kadrę we wtorek o godz. 13 podczas konferencji prasowej. Wtedy dowiemy się dokładnie, z jakich zawodników będzie mógł skorzystać podczas towarzyskiego meczu z Niemcami (16 czerwca) oraz spotkania eliminacji Mistrzostw Europy z Mołdawią (20 czerwca).

Wszystko wskazuje na to, że do składu powinien wrócić Arkadiusz Milik, który opuścił marcowe mecze z powodu kontuzji. Prawdopodobnie po dłuższej przerwie znajdzie się również miejsce dla Dawida Kownackiego.

– Wiadomo też, że w kadrze znajdzie się też Jakub Błaszczykowski z Wisły Kraków, który rozegra pożegnalny mecz w reprezentacji, mimo że po bardzo poważnej kontuzji jest daleki od dawnej formy. Ten mecz ma być jednak podziękowaniem dla niego za lata gry w reprezentacji i jego aktualna dyspozycja nie ma znaczenia – informuje Przegląd Sportowy Onet.

Zobacz również: Raków potwierdza odejście napastnika. Klub nie przedłużył z nim umowy

Komentarze