Były reprezentant Polski nie zostawił suchej nitki na Santosie. “Cofnęliśmy się w rozwoju”

Marek Jóźwiak, były reprezentant Polski i ex-zawodnik Legii Warszawa, nie widzi plusów pracy Fernando Santosa w roli selekcjonera kadry narodowej. - Cofnęliśmy się o jakiś czas w rozwoju tej drużyny - przyznał 56-latek w studiu meczowym Przeglądu Sportowego Onet.

Marek Jóźwiak
IMAGO / Newspix Na zdjęciu: Marek Jóźwiak
  • Reprezentacja Polski zawiodła w Tiranie, gdzie niestety przegrała 0:2 z Albanią
  • Fernando Santos jest krytykowany w mediach za słabą postawę jego zespołu
  • Marek Jóźwiak uważa, że Portugalczyk “nic nie dał” naszej kadrze narodowej

“Nie dał żadnemu zawodnikowi zadebiutować”

Reprezentacja Polski pod wodzą Fernando Santosa nie spełnia pokładanych w niej oczekiwań. Portugalczyk znajduje się pod coraz większą krytyką, a jego przyszłość na stanowisku selekcjonera Biało-Czerwonych stoi pod znakiem zapytania.

Suchej nitki na 68-latku w studiu meczowym “Przeglądu Sportowego Onet” nie zostawił Marek Jóźwiak, który stwierdził, że Fernando Santos “nic nie dał” naszej kadrze. Były reprezentant Polski i ex-piłkarz Legii Warszawa uważa nawet, że nasza drużyna cofnęła się w rozwoju.

Z tego, co widzimy, to nic nie dał, mieliśmy mieć przebudowę reprezentacji, mieliśmy mieć kilka nowych twarzy, nie dał żadnemu zawodnikowi zadebiutować. To pokazuje, że jesteśmy może nie w tym samym miejscu, ale cofnęliśmy się o jakiś czas w rozwoju tej drużyny – przyznał Marek Jóźwiak.

Komentarze