To było widać już lata temu? “Wiedział, że Santos nie ogarnie”

Fernando Santos bez wątpienia nie notuje najlepszego okresu w swojej karierze. Po przegranej z Albanią wypominane mu są sytuacje z przeszłości - w studiu portalu Meczyki.pl nie zapomniano o tym, co wydarzyło się w finale Mistrzostw Europe 2016.

Fernando Santos
IMAGO/ ŁUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Polska przegrała kolejny mecz w eliminacjach do ME – Biało-Czerwoni nie sprostali Albanii
  • Przyszłość Fernando Santosa w kadrze stoi pod ogromnym znakiem zapytania
  • Czy Portugalczyk już lata temu miał problem z motywowaniem piłkarzy?

Fernando Santos gorszym trenerem od… Cristiano Ronaldo?

Czy Fernando Santos zasługuje na kolejną szansę i kontynuację współpracy z reprezentacją Polski? Portugalczyk na razie spotyka się z powszechną krytyką, a kolejni eksperci wypominają mu sytuacje z przeszłości. W studiu portalu Meczyki.pl po meczu z Albanią Arkadiusz Onyszko, dwukrotny reprezentant Biało-Czerwonych postanowił wrócić do sytuacji, która miała miejsce siedem lat temu:

– Przypominam sobie finał EURO 2016, jak Cristiano Ronaldo dyrygował z ławki całą drużyną. Wtedy było to dla mnie dziwne, że podważa autorytet trenera. Teraz już wiem, dlaczego tak robił – wiedział, że Santos nie ogarnie.

Portugalia ostatecznie sięgnęła po złoto, a zwycięstwo w decydującym meczu z Francją zapewnił jej Eder. Czy Ronaldo był świadomy słabości swojego szkoleniowca, czy może raczej po prostu swoją energią po prostu chciał pomóc drużynie i nie myślał o zachowaniu trenera? Jedno jest pewne – Fernando Santos ma przed sobą wyjątkowo trudny czas.

Komentarze