Marcin Bułka nie owija w bawełnę. “To kwestia ambicji”

Marcin Bułka chciałby zadebiutować w reprezentacji Polski podczas listopadowego zgrupowania. - Liczę na grę w każdym meczu. To kwestia ambicji - przyznał golkiper w rozmowie z TVP Sport.

Marcin Bułka
Obserwuj nas w
IMAGO / Adam Starszynski / PressFocus / Newspix.pl Na zdjęciu: Marcin Bułka
  • Marcin Bułka rozgrywa fenomenalny sezon we Francji
  • 24-latek to w tym momencie najlepszy bramkarz Ligue 1
  • Golkiper otrzymał powołanie do reprezentacji Polski

Bułka: Przyjeżdżam tutaj z uśmiechem na twarzy

Marcin Bułka znalazł się wśród powołanych na listopadowe zgrupowanie reprezentacji Polski. Podopieczni Michała Probierza zmierzą się z Czechami w ramach eliminacji do EURO 2024 (17.11, godz. 20:45) i Łotwą w spotkaniu towarzyskim (21.11, godz. 20:45). Szczególnie ten drugi mecz jest szansą dla bramkarza Nicei na debiut w biało-czerwonych barwach.

Miło pojawić się na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Humor od razu staje się lepszy. Przyjeżdżam tutaj z uśmiechem na twarzy – powiedział Marcin Bułka na antenie “TVP Sport”.

Każdy chce się pokazać na zgrupowaniu z jak najlepszej strony. To też szansa konkurowania i mierzenia się z czołowymi zawodnikami w kraju. Hierarchia w drużynie narodowej? Nie patrzę na słowa padające dookoła – dodał zawodnik Nicei.

Debiut w spotkaniu przeciwko Łotwie? Liczę na grę w każdym meczu. To kwestia ambicji. A jak będzie? Zobaczymy we wtorek – zakończył.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze