Kontuzje nie oszczędzają kadrowiczów. Pomocnik opuścił zgrupowanie

Kacper Kozłowski, który pojawił się na zgrupowaniu reprezentacji Polski z kontuzją, nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na mecze z Czechami i Albanią w eliminacjach do EURO 2024 - dowiedziało się "TVP Sport".

Kacper Kozłowski
PressFocus Na zdjęciu: Kacper Kozłowski
  • Kacper Kozłowski opuścił zgrupowanie kadry
  • Uraz nie pozwolił pomocnikowi na treningi
  • Fernando Santos nie skorzysta z 19-latka w najbliższych meczach

Pech Kacpra Kozłowskiego, na powrót do reprezentacji jeszcze poczeka

Jak przekazuje “TVP Sport”, Kacper Kozłowski opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. Środkowy pomocnik z powodu kontuzji nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na spotkania z Czechami i Albanią w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024.

19-latek zjawił się w Warszawie z drobnym urazem i nie trenował przez pierwsze dwa dni. Początkowy plan miał być taki, żeby młody zawodnik popracował z fizjoterapeutami, jednak najwidoczniej nie udało się zażegnać problemów zdrowotnych piłkarza Vitesse Arnhem.

Kontuzje nie oszczędzają reprezentantów Polski – przypomnijmy, że w najbliższych starciach kadry narodowej także z powodu urazów nie wystąpią Bartosz Bereszyński oraz Kamil Piątkowski, a niepewna jest sytuacja Jana Bednarka. Co więcej, w ogóle powołany nie został Kamil Glik, który nie jest w pełni sił.

Podopieczni Fernando Santosa w marcowych meczach kwalifikacji do EURO 2024 zagrają z Czechami na wyjeździe (24.03, godz. 20:45) i z Albanią u siebie (27.03, godz. 20:45).

Komentarze