Fernando Santos zdecydował. Oni nie zagrają z Albanią

Przed meczem Albania - Polska Fernando Santos musiał zrezygnować z usług dwóch zawodników. Kto nie znalazł się w kadrze na starcie w Tiranie? Portugalski szkoleniowiec tym razem wytypował inny duet niż na pojedynek z Wyspami Owczymi.

trening reprezentacji Polski
IMAGO/ ŁUKASZ GROCHALA/CYFRASPORT / NEWSPIX.PL Na zdjęciu: trening reprezentacji Polski
  • Albania – Polska to mecz 6. kolejki eliminacji do Mistrzostw Europy 2024
  • Fernando Santos wybrał 23-osobową kadrę na spotkanie w Tiranie
  • Miejsce w szerokim składzie stracili Kacper Kozłowski i Bartosz Slisz

Albania – Polska. Tej dwójki zabraknie w kadrze meczowej

Fernando Santos ma do dyspozycji 25 zawodników, natomiast na spotkanie może powołać 23 piłkarzy. To oznacza, że szkoleniowiec reprezentacji Polski musi wytypować dwóch graczy, dla których zabraknie miejsca w kadrze meczowej. Pojedynek z Wyspami Owczymi z trybun obejrzeli Paweł Dawidowicz i Adrian Benedyczak.

Ten duet znalazł uznanie w oczach selekcjonera na spotkanie Albania – Polska, natomiast tym razem w grupie powołanej na pojedynek w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024 nie znaleźli się Kacper Kozłowski i Bartosz Slisz. Pomocnik Vitesse Arhnem nieco ułatwił zadanie Fernando Santosowi, ponieważ przeziębił się i został w Warszawie, wobec czego były opiekun Portugalczyków musiał osobiście zrezygnować z tylko jednego piłkarza. Wybór padł na gracza Legii.

Slisz może czuć się rozczarowany, ponieważ w tym sezonie prezentuje znakomitą dyspozycję i bez wątpienia miał prawo liczyć na choćby kilkuminutowy występ.

Zobacz także: Krychowiak przejdzie do historii. Potrzebuje jednego meczu

Komentarze