Albańczycy chcą zapobiec powtórce z 2021. Dodatkowe środki

Spotkania rozgrywane w Albanii mają swój wyjątkowy klimat, o czym reprezentacja Polski swego czasu zdążyła się już przekonać. Przed niedzielnym meczem w Tiranie lokalne władze zapewniają o wprowadzeniu dodatkowych środków ostrożności, co ma na celu uniemożliwić powtórkę sprzed dwóch lat.

Polska - Albania
IMAGO / NurPhoto Na zdjęciu: Polska - Albania
  • Spotkanie Albania – Polska rozpocznie się już za kilka godzin
  • Gospodarze chcą uniknąć powtórki wydarzeń sprzed dwóch lat
  • Na Air Albania Stadium wprowadzono dodatkowe środki bezpieczeństwa

Albania – Polska. Dodatkowe środki bezpieczeństwa w Tiranie

Mecz Albania – Polska zapowiada się niezwykle emocjonująco. Także na trybunach Air Albania Stadium w Tiranie, czego dowód otrzymaliśmy już dwa lata temu. W spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 po bramce dla Biało-Czerwonych kibice gospodarzy wyrazili swoje niezadowolenie i doprowadzili do przerwania rywalizacji na kilka minut.

Teraz taka sytuacja już ma się nie powtórzyć. Lokalne władze zapowiadają wprowadzenie dodatkowych środków ostrożności:

– Realizując plan działań, funkcjonariusze Policji Państwowej będą sprawować szczegółową kontrolę nad kibicami przed wejściem na stadion, aby zapobiec wnoszeniu na stadion transparentów o treści rasistowskiej, sztucznych ogni, flar, przedmiotów pirotechnicznych, metalowych monety, parasoli, zapalniczek, ładowarek do telefonów i inne przedmiotów niebezpiecznych dla życia i zdrowia uczestników meczu – możemy przeczytać na portalu shqiptarja.com.

Zobacz także: Kulesza rozmawiał z Santosem. To może wydarzyć się jeszcze dzisiaj!

Komentarze