Gumny doznał urazu. Polak nie dokończył meczu z Unionem [WIDEO]

Robert Gumny nie będzie miło wspominał meczu z Unionem Berlin. Polak już w 23. minucie musiał opuścić plac gry z powodu urazu, którego doznał w wyniku starcia z jednym z rywali.

Robert Gumny
IMAGO / Matthias Koch Na zdjęciu: Robert Gumny
  • Gumny znalazł się w podstawowym składzie Augsburga
  • Polak nie dokończył jednak meczu z Unionem
  • Defensor musiał opuścić plac gry po zderzeniu z rywalem

Gumny musiał opuścić boisko z powodu urazu

W meczu 12. kolejki Bundesligi Union Berlin zremisował 1:1 z Augsburgiem. Goście objęli prowadzenie w 39. minucie po trafieniu Demirovicia. Gospodarze po zmianie stron dążyli od odrobienia strat. Bliscy tego byli w 58. minucie, ale rzutu karnego nie wykorzystał Knoche. Union dopiął swego ostatecznie dopiero w samej końcówce, gdy na dwie minuty przed końcem podstawowego czasu gry do siatki rywala trafił Volland.

Tego meczu dobrze nie będzie wspominał jednak Robert Gumny. Polak znalazł się w wyjściowym składzie, ale już po 23. minutach musiał opuścić plac gry. Defensor po zderzeniu z rywalem nie był już w stanie kontynuować gry. W jego miejsce na boisku pojawił się Mbabu. Obecnie nie ma informacji, jak poważna jest kontuzja Gumnego.