Wirtualne wyścigi psów

Zastanawiasz się nad tym, czy może by tak nie spróbować sił w zakładach na wirtualne wyścigi psów? Jeżeli tak, to trafiłeś pod dobry adres! Ten artykuł jest bowiem w całości poświęcony właśnie temu tematowi. Zanim jednak do tego przejdziemy, powiedzmy sobie w paru zdaniach, czym w ogóle są sporty wirtualne? Jest to pewnego rodzaju usługa bukmacherska, ponieważ nie można tego nazwać dyscypliną sportową. Dlaczego? Z tej prostej przyczyny, że nie biorą w niej udziału prawdziwi zawodnicy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 23/11/2020

Całość rozgrywki, czy też wyścigu jest bowiem generowana przez specjalnie do tego przygotowany algorytm, dlatego wiele osób porównuje virtuale do automatów. My się jednak z tym nie możemy zgodzić, ponieważ w przypadku sportów wirtualnych oprócz generatora liczb losowych, o wyniku decydują również statystki. Każdy z obstawiających ma do nich dostęp i dopiero bazując na nich, stawia zakład. Gracz ma również możliwość obejrzenia skrótu meczu, bądź też gonitwy. Virtuale są dostępne przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Codziennie jest dostępnych tysiące zdarzeń.

Sekcja sportów wirtualnych:
Zakłady na sporty wirtualnePiłka nożna
KoszykówkaWyścigi konne
Wyścigi psówWyścigi samochodowe
ŻużelTenis

Co to są wirtualne wyścigi psów?

Powróćmy teraz na chwilę do wyścigów psów, które odbywają się na prawdziwych torach. W gonitwach zazwyczaj biorą udział charty, a dokładnie rasa greyhound. Są to najszybsze psy na świecie. Mogą rozwijać prędkość nawet do 70 km/h. Z pewnością dla wielu osób jest to dyscyplina dość kontrowersyjna ze względu na możliwość nieodpowiedniego traktowania tych zwierząt. W Polsce nie należy ona do najbardziej popularnych. W ciągu roku odbywa się około 10 gonitw i są one organizowane zazwyczaj w formie coursing’u, czyli nie odbywają się na torze, tylko w otwartym terenie.

wyścigi psów

W większości krajów wyścigi takie mają formę niekomercyjną bez cennych nagród. Ma to na celu zapobiec zamęczaniu psów. No i jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. W Polsce nie można zawierać zakładów na wyścigi psów. Może właśnie ten fakt sprawił, że bukmacherzy sporty wirtualne mają w swojej ofercie coraz częściej, a znakomita część z nich, postawiła właśnie na wyścigi psów. W tym przypadku nie musisz się martwić o dobro tych czworonogów. To, co zobaczysz na ekranie komputera, to tylko symulacja komputerowa, a zakłady na gonitwy w 100% legalne.

Dodajmy jeszcze jedno. Sporty wirtualne, to nie to samo co esport. W przypadku tej drugiej dyscypliny mówimy o realnych zawodnikach i drużynach, które biorą udział w rozgrywkach na prawdziwych turniejach i sięgają po trofea.

Jak obstawiać wirtualne wyścigi psów?

Jeśli zaintrygowaliśmy Cię trochę, to teraz pora odpowiedzieć na pytanie: Jak obstawiać wirtualne wyścigi psów? Naturalnie powinieneś zacząć od wybrania bukmachera, który spełni Twoje oczekiwania. My możemy polecić Ci STS, który wirtualne wyścigi psów ma w swojej ofercie i jest to operator, który nie powinien Cię rozczarować. Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego buka, zarejestruj się. Potem wystarczy już tylko zalogować się na swoje konto i rozpocząć obstawianie. Sporty wirtualne mają na stronie STS osobną zakładkę. Klikając w nią, zostaniesz przeniesiony do świata virtuali. Będziesz miał tutaj do wyboru parę dyscyplin m.in. wyścigi chartów. Niestety nie ma możliwości obejrzenia całej gonitwy, a jedynie jej skrót, który trwa nie dłużej niż minutę. Zasady są tutaj podobne jak na prawdziwym torze.

Wirtualne psy ścigają się szóstkami na różne dystansy: 255 m, 452 m albo 657 m. Gonitwy odbywają się w odstępie jednej minuty od siebie. Także możesz typować je, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota. Tak jak już wspomnieliśmy, na stronie buków dostępne są również statystyki każdego z chartów, z którymi koniecznie musisz się zapoznać, zanim przejdziesz do zakładów. To, co gracze lubią w virtualach, to fakt, że na rezultat rozgrywki czekają dosłownie chwilę. Należy jednak pamiętać, aby nie dać się ponieść emocjom. W sytuacji, kiedy gonitwy są dostępne praktycznie non stop, łatwo wpaść w pułapkę i chcąc odrobić stracone środki w rezultacie przegrać jeszcze więcej.

Rodzaje zakładów na wirtualne wyścigi psów

Tak jak już wiesz, w Polsce zakłady na wyścigi psów nie są legalne. Ale na przykład w Wielkiej Brytanii, to kwintesencja bukmacherki. W takim przypadku rynki na gonitwy chartów wyglądają zazwyczaj następująco:

  • Win (zwycięzca)
  • Each way (zwycięzca i miejsce)
  • Forecast (dwójka w dokładnej kolejności)
  • Tricast (trójka w dokładnej kolejności)
  • Trio (trójka w dowolnej kolejności)

Jeżeli chodzi o wirtualne wyścigi psów, wygląda to podobnie. Na STS rynki mają nieco inne nazwy, ale wynika to raczej z tego, aby ułatwić graczom ich zrozumienie. Tak więc u tego bukmachera możesz obstawić:

  • Miejsce
  • Kolejność 1-2
  • TOP 2
  • Kolejność 1-3
  • TOP 3

Warto dodać, że typujący sporty wirtualne nie mają możliwości skorzystania z zakładów długoterminowych, ani z obstawiania na żywo.

Gdzie obstawiać wirtualne wyścigi psów?

Jeżeli zastanawiasz się gdzie obstawiać wirtualne wyścigi psów, mu już Ci odpowiedzieliśmy. STS to nasz numer jeden. Jednak ostateczny wybór buka, oczywiście należy tylko do Ciebie. Na naszym rynku nowi operatorzy wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu i konkurencja staje się coraz bardziej zacięta. Dla graczy to generalnie dobra sytuacja, ponieważ bukmacherzy muszą prześcigać się w wymyślaniu fajnych promocji oraz wykazać się gestem, chcąc przyciągnąć do siebie nowych użytkowników.

STS jest z pewnością jednym z czołowych graczy. To największy buk działający na terenie Polski, a jego oferta na zakłady bukmacherskie stoi na najwyższym poziomie. Dlatego, jeżeli chcesz obstawiać sporty wirtualne, a w szczególności wirtualne wyścigi psów warto, abyś zapoznał się właśnie z tym bukmacherem. STS dla nowych graczy przygotował bardzo atrakcyjny pakiet powitalny. Jeżeli wpłacisz pierwszy depozyt, możesz odebrać nawet 1200 zł bonusu. To jednak nie koniec. Za sam fakt założenia konta należy Ci się freebet w wysokości 25 zł. Jest to tak zwany bonus bez depozytu. Jeżeli namówisz swojego kumpla, aby do Ciebie dołączył, bukmacher nagrodzi Was za to, dając po pięć dyszek.

Co jeszcze przemawia na korzyść STS? To bukmacher, który prawie zawsze ma fajne promocje na virtuale. Zasadniczo cała ta sekcja ma się tu naprawdę dobrze. Wszystko jest tu tak zorganizowane, że nawet początkujący gracz, bez problemu się w tym połapie. Na koniec dodajmy jeszcze, że STS proponuje całkiem dobre kursy na zdarzenia i ma bardzo przyzwoitą ilość rynków. Dlatego my stawiamy właśnie na tego buka.

Gdzie oglądać wirtualne wyścigi psów?

Jeżeli martwisz się, że do oglądania wirtualnych wyścigów psów, potrzebne Ci będzie zalogowanie się na jakiejś specjalnej platformie, to już Cię uspokajamy. Nic takiego nie musisz robić. Wystarczy, że założysz konto na stronie bukmachera, który ma virtuale w swojej ofercie i to tyle. Dokładnie w tym miejscu, gdzie obstawiasz gonitwy są dostępne skróty wszystkich wirtualnych zdarzeń. Oczywiście nie ma opcji obejrzenia całości wyścigu, ale w sportach wirtualnych nie o to przecież chodzi.

Tutaj liczy się tempo i adrenalina. Jednak bukmacherzy zadbali o to, abyś chociaż trochę mógł poczuć klimat prawdziwego toru i zadbali o każdy detal wizualizacji. Oprócz doskonałej jakości obrazu i świetnie odwzorowanego samego wyścigu, w tle usłyszysz podekscytowane głosy publiki oraz bieg super szybkich, wirtualnych chartów. To wszystko razem składa się na naprawdę zacną rozrywkę.