Fortuna sporty wirtualne

Zakłady bukmacherskie Fortuna sporty wirtualne mają już od dość długiego czasu. Ba, bukmacher ten jest jednym z pierwszych operatorów, który zdecydował się wprowadzić je na polski rynek zakładów wzajemnych. Czy wobec tego oferta jest godna uwagi oraz co z bonusami na wirtuale?

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Przeczytaj także:
Zakłady bukmacherskie FortunaAplikacja mobilna Fortuna
Bonus powitalny FortunaFortuna freebet
Rejestracja w FortunieFortuna zakłady na żywo
Kod promocyjny FortunaWypłata w Fortunie
Esport w FortunieSporty wirtualne w Fortunie

Zakłady na sporty wirtualne w Fortunie

Zakłady na sporty wirtualne znajdują się dość wysoko w hierarchii bukmachera. Świadczyć może o tym bezpośredni odnośnik do oferty na wirtuale. Został on umieszczony w centralnej części strony internetowej. Tuż obok zakładów sportowych i zakładów na żywo. Zapowiada się więc nieźle, a jak jest dalej?

Sporty wirtualne to symulowane dyscypliny sportowe, które rozgrywają się w wirtualnym świecie. Za przebieg wydarzeń odpowiadają skomplikowane algorytmy, bazujące na szeregu statystyk, a także pewnym elemencie losowości.

W Fortunie wszystkie sporty posiadają wizualizację 3D, z dość dobrą, jak na realia bukmacherskie oprawą dźwiękową, a także komentarzem w języku polskim. To wszystko zachęca do pozostania na stronie na dłużej.

Specjalny bonus na sporty wirtualne?

Zła informacja jest jednak taka, że Fortuna nie zdecydowała się zaoferować graczom żadnej promocji na sporty wirtualne. Nie ma tutaj dedykowanego bonusa. Mało tego, nawet oferty powitalnej nie można wykorzystać na zakłady na wirtuale. Dlaczego? Ciężko nam powiedzieć, bo przy tak dobrze zbudowanej platformie i wizualizacji, byłoby to bardzo dużym handicapem.

Fortuna sporty wirtualne

Oferta powitalna Fortuna

Niemniej jednak, bukmacher Fortuna przygotował dla nowych klientów trzy bonusy na start. W paczce powitalnej znajdziesz bonus od depozytu, zakład bez ryzyka oraz najbardziej kuszącą propozycję – darmowy zakład.

Zakład bez ryzyka do 600 złotych w Fortunie

Fortuna przygotowała również dla nowo rejestrujących się klientów zakład bez ryzyka. Jeszcze niedawno cashback w Fortunie wynosił to 200 złotych. Mamy jednak dla Ciebie dobrą wiadomość. Skorzystaj z naszego kodu promocyjnego GOAL podczas rejestracji. Otworzy Ci on drzwi do otrzymania nowego cashbacku – 600 złotych!
Jak odebrać zakład bez ryzyka? Tak naprawdę nie musisz nic robić.

Twój pierwszy zakład automatycznie jest oznaczany, jako zakład bez ryzyka. Ważne jest tylko, abyś postawił go w ciągu 5 dni od jego akceptacji na swoim koncie, na co będziesz miał 3 dni od rejestacji. Jeżeli Twój pierwszy kupon nie wejdzie, Fortuna odda jego stawkę. Zwrot – cashback powędruje na konto bonusowe. Od tej pory będzie objęty warunkiem obrotu w celu wypłaty. Jest on jednak bardzo łatwy do zrealizowania. Przyznasz, że obrócenie zwrotem jeden raz, bez dodatkowych wymagań, nie jest nadzwyczaj trudne?

Darmowy zakład 20 złotych

Każdy nowy klient może liczyć we Fortunie na darmowy zakład. Freebet to 20 złotych. Po samej rejestracji nie otrzymasz darmowego zakładu z automatu. Na Twoim koncie pojawi się jednak 2800 FKP. To punkty programu lojalnościowego, które szybko, w Sklepie Gracza wymienisz na darmowy zakład o wartości właśnie 20 złotych.

Co można obstawiać?

W zakładach bukmacherskich Fortuna można obstawiać pięć sportów wirtualnych:

  • wyścigi konne,
  • żużel
  • wyścigi psów,
  • piłka nożna,
  • wyścigi samochodowe.

Jak widać, choć brakuje tutaj tenisa ziemnego i koszykówki, to samochody oraz żużel są dość unikalnymi propozycjami na polskim rynku bukmacherskim.

Jak obstawiać sporty wirtualne?


Zacznijmy od tego, co jest konieczne, aby w ogóle stawiać zakłady bukmacherskie. To konto gracza, a także pieniądze. Jeśli już się zarejestrowałeś i wpłaciłeś kasę, możesz zacząć przygodę na sportach wirtualnych. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki “Wirtualne Sporty”, która znajduje się w centralnej części strony internetowej.

Po lewej stronie zobaczysz listę dostępnych sportów, na środku miejsce przeznaczone dla statystyk oraz wizualizacji spotkań. Nieco niżej znajduje się oferta zakładów bukmacherskich.

Po przejściu w dany sport w centralnej części zauważysz naprzemiennie albo aktualnie rozgrywany mecz lub wyścig, albo czas pozostały do zawarcia zakładów. Jak obstawić zakłady? Wystarczy, że klikniesz na interesujący Cię kurs, który zostanie automatycznie przeniesiony do kuponu w prawej części strony. Ustalasz stawkę, klikasz zagraj i czekasz na szczęśliwe rozwiązanie!

Po postawieniu zakładu możesz swobodnie odpalić sobie transmisję meczu lub wyścigu, który obstawiłeś. W formie 3D, w przyspieszonym tempie zobaczysz najważniejsze akcje, które opatrzone są odgłosami kibiców, a także komentarzem w języku polskim.

Rodzaje zakładów

Jakie zakłady można stawiać na sporty wirtualne? Chyba nie będziesz zdziwiony, jeśli napiszemy, że wszystko zależy od sportu. Zerknij więc poniżej.

Sporty wirtualneRodzaje zakładów
piłka nożnaZakłady na zwycięzcę meczu Podwójna szansa – gospodarz lub remis / goście lub remis / gospodarz lub goście Liczba bramek – mniej lub więcej Dokładna liczba bramek Dokładny wynik meczu
wyścigi konne,
wyścigi psów,
wyścigi samochodowe,
żużel.
Kto zwycięży w wyścigu Zajmie miejsce od 1 do 2 Zajmie miejsce od 1 do 3

Zakłady długoterminowe

Sporty wirtualne to odzwierciedlenie realnych dyscyplin. Naturalnie zatem w każdym ze sportów są rozgrywki. Kto w nich zwycięży? Kto zajmie miejsce na podium? Oczywiście możesz sobie zadawać takie pytanie, ale zakładów długoterminowych nie postawisz. W sportach wirtualnych stawia się tu i teraz. Na aktualne mecze, a raczej na kilka minut przed rozpoczęciem serii spotkań, czy wyścigów.

Zakłady na żywo

Na wirtualach nie doświadczysz też zakładów na żywo. Powód jest dość prosty – mecze, czy wyścigi trwają zaledwie kilka minut. Niemożliwe jest płynne aktualizowanie kursów bukmacherskich. W trakcie meczu, czy wyścigu ba, możesz stawiać, ale już zakłady na nadchodzącą serię.

Sporty wirtualne na mobile

Z racji, że sporty wirtualne rozgrywane są 24/7, wielu graczy zadaje pytanie, czy zakłady można stawiać na urządzeniach mobilnych. Tak wirtualne dyscypliny dostępne są w aplikacji Fortuny, a także na stronie mobilnej. Masz więc je pod ręką, dosłownie, bez względu, czy jesteś na spacerze, czy w barze z kumplami.