Superbet sporty wirtualne

O tym, że w Superbet sporty wirtualne są dostępne już wiesz. Czas zatem sprawdzić, jak wygląda oferta bukmachera. Przyjrzeliśmy się kilku aspektom. Przede wszystkim temu, jakie wirtualne zawody dostępne są w Superbet. Ile rodzajów zakładów bukmacherskich operator dostarczył. Przeszukaliśmy także ofertę promocji, pod kątem tego, czy istnieje jakiś dedykowany bonus. Zainteresowany wnioskami? No to zaczynamy!

Superbet Kod Promocyjny

Extra freebet za gola Legii w meczu z Molde FK 300 zł
FREEBET ZA KOD 35 zł
Cashback freebet 3500 zł
Freebet od depozytu 200 zł
Freebet w aplikacji 20 zł
Bonus za mistrzostwo Lecha 600 zł

Freebety do 3755 zł i 600 zł za za mistrzostwo Lecha:

3755 zł + 600 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Zakłady na sporty wirtualne w Superbecie

Co się kryje pod enigmatycznie brzmiącą nazwą sporty wirtualne? To symulowane rozgrywki sportowe. Zasady każdego symulowanego sportu są identyczne, jak w rzeczywistym świecie.

W Superbet sporty wirtualne nie ograniczają się tylko do wyścigów, które początkowo cieszyły się największą popularnością. W ofercie znajdziemy również wirtualne mecze piłkarskie w poszczególnych ligach. Tutaj wszystko dzieje się zdecydowanie szybciej. Nie ma więc długich przerw pomiędzy wyścigami, czy kolejnymi sezonami. Same wyścigi odbywają się w przyspieszonym tempie. Możesz je śledzić za pośrednictwem wizualizacji 3D. Wszystko po to, abyś mógł wygodnie i szybko stawiać zakłady bukmacherskie.

Specjalny bonus na sporty wirtualne?

Jeżeli mówimy o zakładach bukmacherskich to pierwsze, co nasunęło Ci się na myśl to zapewne bonusy. Nie ma przecież nic lepszego, niż rozpocząć grę z darmową, czy dodatkową kasą. Niestety w tym miejscu mamy złą informację. Owszem w Superbet dostępna jest oferta powitalna, ale nie obowiązuje ona na sporty wirtualne. Nie ma też specjalnego bonusu na wirtuale. Jeśli chcesz obstawiać wirtualne sporty u tego bukmachera, to musisz wykorzystać do tego wyłącznie własne środki. Nie licz na dodatkowe bonusy, podwyższenie wygranych, czy grę bez podatku. Tego po prostu tutaj nie ma.

Co można obstawiać?

Jakie wirtualne sporty proponuje swoim graczom Superbet?

  • wirtualny żużel
  • wirtualne wyścigi samochodowe
  • wirtualne wyścigi konne
  • wirtualne wyścigi chartów
  • piłka nożna (liga angielska, liga włoska)

Jak obstawiać sporty wirtualne?

Sporty wirtualne to bardzo dynamiczne zakłady bukmacherskie. Pojedynczy wyścig w Superbet trwa około minuty. Zarówno żużel, samochody, jak psy i charty rywalizują przez 24 godziny na dobę. Mówiąc pół żartem pół serio, prędzej zmęczysz się Ty, niż uczestnicy wirtualnej rywalizacji.

Rodzaje zakładów

Jakie rodzaje zakładów znajdziesz w Superbet na sporty wirtualne? Szczerze mówiąc dostępne są tylko podstawowe rynki bukmacherskie. Jeśli nie masz wysublimowanego gustu bukmacherskiego, to będziesz zadowolony. Jeżeli jednak chciałbyś postawić na coś wyszukanego, to poczujesz się zdecydowanie zawiedziony. Najkorzystniej wygląda wirtualny żużel, gdzie dostępne są trzy rodzaje zakładów bukmacherskich. To mało, fakt, ale w kolejnych wirtualnych dyscyplinach jest nieco gorzej.

Sporty wirtualne Rodzaje zakładów
piłka nożnazwycięzca meczu, BTTS, under/over, podwójna szansa
wyścigi samochodowe
wyścigi konne
wyścigi chartów
Zwycięzca wyścigu, kolejność w TOP2

Zakłady długoterminowe

W sportach wirtualnych Superbet każdy wyścig to oddzielna historia. Bukmacher nie prowadzi klasyfikacji generalnej, czy innych lig lub rozgrywek. Co z tego wynika? Ano to, że nie można stawiać zakładów długoterminowych. Typować można tylko i wyłącznie nadchodzące wyścigi.

Zakłady na żywo

Niedostępne są także zakłady na żywo. Tutaj powód wydaje się być prosty. Jak już wspomnieliśmy, wszystkie wyścigi trwają maksymalnie około minuty. W tym czasie ciężko byłoby zaprezentować ofertę na żywo, czy płynnie zmieniać kursy bukmacherskie. Pozostaje zatem, tak, jak zauważyliśmy wyżej, stawianie zakładów przedmeczowych. Czas na stawianie zakładów to 3-4 minuty przed każdym wydarzeniem.

Sporty wirtualne na mobile

Możesz zagrać za to na urządzeniach mobilnych. W Superbet dostępna jest aplikacja dla Androida i iOS. Opcjonalnie zakłady mobilne można stawiać także z mobilnej strony, która trzeba przyznać, działa bardzo płynnie na wszystkich systemach operacyjnych – w tym na opisanym już wcześniej Androidzie.

Superbet Kod Promocyjny

Extra freebet za gola Legii w meczu z Molde FK 300 zł
FREEBET ZA KOD 35 zł
Cashback freebet 3500 zł
Freebet od depozytu 200 zł
Freebet w aplikacji 20 zł
Bonus za mistrzostwo Lecha 600 zł

Freebety do 3755 zł i 600 zł za za mistrzostwo Lecha:

3755 zł + 600 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin