Superbet sporty wirtualne

O tym, że w Superbet sporty wirtualne są dostępne już wiesz. Czas zatem sprawdzić, jak wygląda oferta bukmachera. Przyjrzeliśmy się kilku aspektom. Przede wszystkim temu, jakie wirtualne zawody dostępne są w Superbet. Ile rodzajów zakładów bukmacherskich operator dostarczył. Przeszukaliśmy także ofertę promocji, pod kątem tego, czy istnieje jakiś dedykowany bonus. Zainteresowany wnioskami? No to zaczynamy!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja 17/12/2020

Pakiet powitalny z kodem GOAL
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Przeczytaj także:
Superbet zakłady bukmacherskieAplikacja mobilna Superbetu
Bonus powitalny SuperbetSuperbet freebet
Rejestracja w SuperbecieKod bonusowy Superbet
Wypłata w SuperbecieSuperbet zakłady na żywo
Esport w SuperbecieSporty wirtualne w Superbecie

Zakłady na sporty wirtualne w Superbecie

Superbet sporty wirtualne


18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Co się kryje pod enigmatycznie brzmiącą nazwą sporty wirtualne? To symulowane rozgrywki sportowe. Zasady każdego symulowanego sportu są identyczne, jak w rzeczywistym świecie.

W Superbet sporty wirtualne ograniczone zostały do wyścigów, nie znajdziesz tutaj żadnych meczów. Wszystko dzieje się jednak zdecydowanie szybciej. Nie ma więc długich przerw pomiędzy wyścigami, czy kolejnymi sezonami. Same wyścigi odbywają się w przyspieszonym tempie. Możesz je śledzić za pośrednictwem wizualizacji 3D. Wszystko po to, abyś mógł wygodnie i szybko stawiać zakłady bukmacherskie.

Specjalny bonus na sporty wirtualne?

Jeżeli mówimy o zakładach bukmacherskich to pierwsze, co nasunęło Ci się na myśl to zapewne bonusy. Nie ma przecież nic lepszego, niż rozpocząć grę z darmową, czy dodatkową kasą. Niestety w tym miejscu mamy złą informację. Owszem w Superbet dostępna jest oferta powitalna, ale nie obowiązuje ona na sporty wirtualne. Nie ma też specjalnego bonusu na wirtuale. Jeśli chcesz obstawiać wirtualne sporty u tego bukmachera, to musisz wykorzystać do tego wyłącznie własne środki. Nie licz na dodatkowe bonusy, podwyższenie wygranych, czy grę bez podatku. Tego po prostu tutaj nie ma.

Co można obstawiać?

Jakie wirtualne sporty proponuje swoim graczom Superbet?

  • wirtualny żużel
  • wirtualne wyścigi samochodowe
  • wirtualne wyścigi konne
  • wirtualne wyścigi chartów

Jak widać, brakuje przede wszystkim piłki nożnej. Szkoda, że bukmacher Superbet nie zdecydował się wprowadzić najpopularniejszej dyscypliny świata do wirtualnej rzeczywistości.

Jak obstawiać sporty wirtualne?

Sporty Wirtualne Superbet


18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Sporty wirtualne to bardzo dynamiczne zakłady bukmacherskie. Pojedynczy wyścig w Superbet trwa około minuty. Zarówno żużel, samochody, jak psy i charty rywalizują przez 24 godziny na dobę. Mówiąc pół żartem pół serio, prędzej zmęczysz się Ty, niż uczestnicy wirtualnej rywalizacji.

Rodzaje zakładów

Jakie rodzaje zakładów znajdziesz w Superbet na sporty wirtualne? Szczerze mówiąc dostępne są tylko podstawowe rynki bukmacherskie. Jeśli nie masz wysublimowanego gustu bukmacherskiego, to będziesz zadowolony. Jeżeli jednak chciałbyś postawić na coś wyszukanego, to poczujesz się zdecydowanie zawiedziony. Najkorzystniej wygląda wirtualny żużel, gdzie dostępne są trzy rodzaje zakładów bukmacherskich. To mało, fakt, ale w kolejnych wirtualnych dyscyplinach jest nieco gorzej.

Sporty wirtualne Rodzaje zakładów
piłka nożnaZwycięzca biegu Kolejność w TOP2 Pojedynek, czyli który zawodnik będzie lepszy
wyścigi samochodowe
wyścigi konne
wyścigi chartów
Zwycięzca wyścigu Kolejność w TOP2

Zakłady długoterminowe

W sportach wirtualnych Superbet każdy wyścig to oddzielna historia. Bukmacher nie prowadzi klasyfikacji generalnej, czy innych lig lub rozgrywek. Co z tego wynika? Ano to, że nie można stawiać zakładów długoterminowych. Typować można tylko i wyłącznie nadchodzące wyścigi.

Zakłady na żywo

Niedostępne są także zakłady na żywo. Tutaj powód wydaje się być prosty. Jak już wspomnieliśmy, wszystkie wyścigi trwają maksymalnie około minuty. W tym czasie ciężko byłoby zaprezentować ofertę na żywo, czy płynnie zmieniać kursy bukmacherskie. Pozostaje zatem, tak, jak zauważyliśmy wyżej, stawianie zakładów przedmeczowych. Czas na stawianie zakładów to 3-4 minuty przed każdym wydarzeniem.

Sporty wirtualne na mobile

Możesz zagrać za to na urządzeniach mobilnych. W Superbet dostępna jest aplikacja dla Androida. Bukmacher wciąż pracuje nad aplikacją dla iOS. Całkiem możliwe, że w ciągu najbliższych tygodni gracze z urządzeniami od Apple będą mogli ją pobrać.

Opcjonalnie zakłady mobilne można stawiać także z mobilnej strony, która trzeba przyznać, działa bardzo płynnie na wszystkich systemach operacyjnych – w tym na opisanym już wcześniej Androidzie.

Pakiet powitalny z kodem GOAL
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg