Fuksiarz opinie o bukmacherze

Bukmacher ten po wejściu na rynek zaskoczył pozytywnie kilkoma nowinkami, które można było traktować jako powiew świeżości. Fuksiarz ma dużą konkurencję, więc jeśli liczy na zainteresowanie klientów – musi wyróżnić się swoim produktami. Na początku bukmacher ten dostał duży kredyt zaufania od nowych graczy ze względu na bonus powitalny bez obrotu oraz early payout. To na pewno funkcjonalności, które mają odzwierciedlenie w dobrych opiniach odnośnie oferty Fuksiarza. A jak to wszystko wygląda w konkretach?

Spis treści:

Opinie o zakładach bukmacherskich Fuksiarz

Bukmacher Fuksiarz coraz szerzej rozpycha się łokciami na scenie zakładów sportowych. Serwis ten wystartował stosunkowo niedawno w porównaniu do STS lub Fortuny, ale krok po kroku zbiera doświadczenie. Widzimy, że w firmie Fuksiarz nikt nie śpi, ponieważ bukmacher ten jest na bieżąco ulepszany. Dostrzegamy rozwój Fuksiarza, jeśli chodzi o ofertę zakładów, promocji i dodatkowych produktów. Operator ten już teraz ma wiele zalet, dlatego nowi gracze decydują się na rejestrację właśnie w tej firmie.

Na najwyższe opinie Fuksiarz jeszcze będzie musiał trochę poczekać, ponieważ reputację buduje się nie miesiącami, a latami. Widać, że to poważny projekt, ponieważ Fuksiarz nie rzucił od razu wszystkiego, co ma najlepsze. Co jakiś czas firma wprowadza nową funkcję, a więc pokazuje, że jest zorientowana na długofalowe działanie, a nie jednorazowy debiut. Spodziewamy się, że Fuksiarz na rynku bukmacherskim zostanie przez najbliższe kilka lat.

Opinie o bonusie Fuksiarz

Większość graczy na starcie zwraca uwagę na bonus powitalny bukmachera. Czy nas to dziwi? Nie, ponieważ sami pamiętamy czasy, że wybieraliśmy bukmachera z najlepszą promocją na start. Jak oceniamy bonusy Fuksiarz? W tym momencie musimy rozgraniczyć ilość i jakość. Od strony wartości finansowej promocja Fuksiarz nie powala na kolana. Bonus powitalny 500 PLN, to niska oferta patrząc na promocje pozostałych bukmacherów. Co ją ratuje? Regulamin, a więc to, że jest zakładem bez ryzyka, a co ważniejsze – bez warunków obrotu. To bonus bardzo przyjazny dla początkujących klientów. Łatwość zrozumienia oferty na start, to duży atut promocji Fuksiarz.

Na start klient otrzymuje zakład bez ryzyka z gwarancją 50% zwrotu stawki. Fuksiarz nie zwraca całości wkładu, ale deklaruje, że odebrany bonus można od razu wypłacić, co jest wielkim przywilejem. Fuksiarz zaznacza, że to prawdziwy cashback. Tego stwierdzenia używa dlatego, że nie wymaga obrotu bonusem.

Bonus powitalny, którego nie trzeba obracać spodoba się każdemu, więc przymykając oko na ilość – trzeba docenić dobry z perspektywy klienta regulamin. Zakład bez ryzyka to element, za który bukmacher zbiera wiele pozytywnych opinii. Podobnie jak za promocję cashback bez końca. To z kolei bonus dla stałych klientów, który pozwala odkładać w skarbonce cashback zwroty stawek za przegrane kupony. Ponownie to pieniądze, których nie trzeba obracać przed wypłatą z konta.

Jak oceniamy rejestrację w Fuksiarz?

Trudno o to, żeby rejestracja w Fuksiarz generowała złe opinie… jeśli mówimy o założeniu konta bez dowodu. Fuksiarz od razu wiedział, co w trawie piszczy, więc stworzył moduł rejestracji bez dowodu. Dlatego to czynność, która jest wyjątkowo szybka. Jeśli atrakcyjność rejestracji u bukmachera można mierzyć w sekundach, to Fuksiarz wiele wygrywa na tym polu. Wystarczą dwa krótkie formularze z danymi osobowymi, żeby po chwili uzyskać dostęp do logowania na konto. Fuksiarz po szybkiej rejestracji wypłaca komplet bonusów, więc ponownie w ocenach sporo zyskuje w naszych oczach, jak i komentarzach użytkowników.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz – opinie

Oferta zakładów to creme de la creme każdego bukmachera. To w dużej mierze szerokość i atrakcyjność oferty determinują ostateczną ocenę o bukmacherze. Fuksiarz przypomina najlepszych operatorów w naszym kraju. Chodzi nam o skojarzenia związane z zakładami, bo generalnie u tego buka możemy obstawiać te same dyscypliny sportowe i grać podobne rynki. Jeśli przyjmiemy, że polscy bukmacherzy udostępniają szeroką ofertę, to Fuksiarz wpisuje się w ten krajobraz.

Największym obłożeniem cieszą się mecze piłki nożnej, na które Fuksiarz przyjmuje ponad 200 zakładów w trybie pre-match. Bukmacher ten skoncentrowany też jest na pozostałych sportach, a więc koszykówce, tenisie ziemnym, siatkówce i piłce ręcznej. Oferta obejmuje również e-sport i niszowe konkurencje takie jak krykiet, rugby, bowls i badminton. Oceniając zakłady Fuksiarz można stwierdzić, że to oferta na każdy profil użytkownika. To dotyczy również fanów gier hazardowych, bo w Fuksiarz non stop odbywają się zakłady na wirtualne sporty i gry karciane.

Ocena dodatkowych funkcji bukmachera

Jeśli obstawiasz zakłady, to wiesz, że oferty bukmacherów nie sprowadzają się tylko do kursów i kuponów. Firmy robią wiele, żeby ich oferta była jeszcze atrakcyjniejsza. Dlatego pomysł na obstawianie przy użyciu cash out. Czy w Fuksiarz działa to narzędzie? Oczywiście, że tak! Cash out na fuksiarz.pl może być zastosowany w obstawianiu przedmeczowym i na żywo. Wcześniejsza wypłata zapewnia gwarancję zysku, co dla wielu klientów może oznaczać ucieczkę spod topora (w sytuacji ostatecznej przegranej kuponu).

U bukmachera Fuksiarz dobrymi recenzjami cieszy się early payout. To pierwsza firma w Polsce, która wprowadziła tego rodzaju narzędzie. Na czym polega early payout i dlaczego tak dobrze jest oceniane? Early payout po prostu rozlicza wcześniej zakłady zawsze na korzyść użytkownika. Dotyczy to meczów piłki nożnej – obstawiając wygraną zespołu, uzyskasz rozliczenie typu, jeśli twój faworyt będzie w dowolnym momencie spotkania wygrywał przewagą minimum dwóch goli np. 2:0 lub 3:1. Dla Fuksiarz nie ma znaczenia, jak dalej potoczy się mecz – ty już wygrałeś i możesz rozliczyć swój kupon. Na takie rozwiązanie trudno narzekać, prawda?

Czy w Fuksiarz można wykonywać szybkie wpłaty i wypłaty?

Pisząc opinie o Fuksiarzu jesteśmy zobligowani do tego, żeby poruszyć system wpłaty i wypłaty. U wysokiej klasy bukmacherów obie te czynności powinny być szeroko dostępne i w miarę możliwości działać, jak najszybciej. Jak to jest w Fuksiarz?

Do wpłat bukmacher ten korzysta z BLIK, tpay, Przelewy 24, PayU i dotpay. Standardowo Fuksiarz nie pobiera opłat za transakcje. Wykorzystując dowolną metodę wpłaty – pieniądze na twoim koncie bukmacherskim zostaną zaksięgowane błyskawicznie. To dotyczy każdej pory dnia i nocy. Jak to oceniamy? Ok, brakuje PayPal, Neteller, Paysafecard i Skrill, ale wszystkie najważniejsze systemy przelewów elektronicznych są dostępne, więc generalnie dajemy kciuk w górę. A co z wypłatami?

Przy wypłatach Fuksiarz realizuje przelewy na rachunek bankowy klienta. Szybkie transakcje, a więc księgowanie wypłat, co 15 minut – na pewno daje wiele do wiarygodności Fuksiarza. To też podnosi jego ocenę , bo nie każdy bukmacher w naszym kraju tak szybko zleci wypłatę wygranych.

Jak działa mobilna aplikacja?

U bukmachera Fuksiarz nie wszystko można chwalić, a takim przykładem jest mobilna aplikacja. Co prawda, kiedy mówimy o Androidzie to wszystko jest cacy, bo apka spełnia najwyższe standardy. Znacznie gorzej mają fani urządzeń mobile od Apple…Fuksiarz do tej pory nie wprowadził dedykowanej apki na systemy iOS. Klienci z Androidem na tym polu są faworyzowani przez bukmachera, bo mając iPhone’a jesteśmy skazani na zwyczajną stronę online. To słaby punkt bukmachera, który szybko powinien być naprawiony!

Ocena działu obsługi klienta Fuksiarz

Biuro Fuksiarza pracuje w godzinach 8:00 – 23:00. Wtedy też działa czat “na żywo”, dzięki któremu możemy skontaktować się z supportem. Taki sposób kontaktu lubimy najbardziej, bo jest to bezpośrednia rozmowa za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w takiej rozmowie, to może napisać do Fuksiarz wiadomość e-mail. Na tego rodzaju komunikaty bukmacher również odpowiada w godzinach pracy biura.

Fuksiarz opinie – najczęściej zadawane pytania

Jak oceniamy bonusy w Fuksiarz?

O bonusach Fuksiarz mamy bardzo dobre zdanie przede wszystkim dlatego, że są oferowane bez warunków obrotu!

Czy aplikacja Fuksiarz ma dobre recenzje?

Aplikacja Fuksiarz na Android jest sprawnym systemem, ale apka na iOS już nie, bo do tej pory nie została wprowadzona na rynek.

Jakie oceny zbierają płatności w Fuksiarz?

Depozyty i wypłaty u bukmachera Fuksiarz działają bez zarzutu – w obu przypadkach można liczyć na szybki transfer pieniędzy.