Fuksiarz rejestracja – październik 2021 – jak założyc konto?

Rejestracja na zakłady bukmacherskie Fuksiarz służy temu, żeby uzyskać bonus powitalny i prawo do typowania wydarzeń sportowych. U bukmachera Fuksiarz rejestracja nie jest skomplikowana, bo dotyczy uzupełnienia dwóch krótkich formularzy. Model konta tymczasowego pozwala na aktywację kodu promocyjnego i odbiór wszystkich promocji powitalnych. Jak założyć konto gracza na fuksiarz.pl? Z naszymi poradami dokonasz tego raz, dwa!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin |

Fuksiarz
85/100
Innowacyjne rozwiązania i promocje

Spis treści:

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Fuksiarz

O Fuksiarzu możemy mówić jako o bukmacherze bez dowodu osobistego, bo to właśnie taki operator, który udostępnia rejestrację bez weryfikacji. To bez wątpienia ważna informacja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie minimum formalności. W Fuksiarz rejestracja może potrwać 1-2 minuty, bo sprawy papierkowe ograniczone zostały do minimum. Wszystko po to, żeby użytkownicy nie marnowali czasu na formalności, a skupili się na tym co przyjemne, a więc obstawianiu zakładów sportowych.

Konto użytkownika w zakładach bukmacherskich Fuksiarz może zarejestrować pełnoletnia osoba. Bukmacher przewiduje, że użytkownik może posiadać tylko jeden profil typera na fuksiarz.pl. Zabroniona jest możliwość tworzenia wielu kont na te same dane osobowe. Proces ten jest niemożliwy ze względu na to, że przy rejestracji wpisuje się numer PESEL. To pozwala na szybką identyfikację klienta.

Fuksiarz rejestracja konta

Szybka rejestracja w Fuksiarz

W przypadku Fuksiarz to nie tylko pusty zwrot, jeśli chodzi o szybką rejestrację. Ona faktycznie może zająć mniej czasu niż przygotowanie filiżanki z kawą. Dzieje się tak dlatego, że Fuksiarz do rejestracji nie obliguje użytkownika, by ten przesłał skany/zdjęcia dokumentu tożsamości lub wpisał numer konta bankowego. Większość bukmacherów w Polsce odeszła od tego rodzaju żmudnego procesu, a jedną z takich firm jest Fuksiarz. To nowy bukmacher, który od razu, kiedy pojawił się na rynku, zastosował błyskawiczną rejestrację bez dowodu.

Czy niesie to za sobą jakieś obostrzenia? Jeśli chodzi o bonusy na start – to nie, ponieważ po użyciu kodu promocyjnego nowi użytkownicy mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka do 500 PLN. To samo dotyczy oferty zakładów sportowych.

Konto tymczasowe

Na koncie tymczasowym każdy z użytkowników może obstawiać dowolne sekcje: sport, wirtualne sporty i gry karciane. Czego zatem nie można? O ile działają płatności w sferze wpłaty, o tyle bez zweryfikowanego dokumentu tożsamości nie można zlecić wypłaty. Brak możliwości przelania wygranej na rachunek bankowy, to jedyny minus posiadania konta tymczasowego.

Jak zarejestrować się w Fuksiarz?

Jeżeli na polskim rynku poznałeś już kilku bukmacherów w przeszłości, to możemy zdradzić, że Fuksiarz jest bardzo młodym operatorem. Wciąż wielu użytkowników nie posiada w nim konta, pomimo tego, że to bukmacher z atrakcyjnym bonusem na start. Nasz kod promocyjny Fuksiarz pozwala na odbiór zakładu bez ryzyka bez obrotu! W powitalnej ofercie Fuksiarz po rejestracji można zagrać bez ryzyka, a w razie porażki 50% stawki wróci na twoje saldo depozytowe.

Od razu podpowiadamy: rejestracja w Fuksiarz jest na tyle uproszczona, że żaden typer nie będzie miał z nią kłopotu. Co musisz przygotować przed przystąpieniem do wypełniania formularza rejestracji? W zasadzie powinieneś tylko zaopatrzyć się w numer PESEL, jeśli nie masz go w swojej głowie.

Rejestracja w fuksiarz w 5 prostych krokach

Potrzebny czas: 3 min..

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Fuksiarz

 1. Wejdź na Fuksiarz.pl

  Skorzystaj z linku na naszym serwisie.

 2. Podaj podstawowe dane

  Zacznij wypełniać formularz rejestracji bukmachera Fuksiarz

 3. Wpisz dane kontaktowe

  W pierwszej części wpisz: e-mail, hasło i numer telefonu

 4. Zweryfikuj konto

  W drugim etapie rejestracji wprowadź: imię, nazwisko, numer PESEL i kod weryfikacyjny odebrany wiadomością SMS

 5. Ustaw limity

  To wszystko – po ustaleniu limitów na grę, jesteś zarejestrowanym użytkownikiem Fuksiarz!

Logowanie u bukmachera Fuksiarz

Jeśli zostaniesz Fuksiarzem, a więc poprawnie zarejestrujesz konto – wpisany adres e-mail możesz traktować jako login. Za każdym razem, kiedy będziesz chciał skorzystać z funkcji bukmachera – należy zalogować się na konto. To dane zabezpieczające twój profil, na którym może znajdować się m.in. wygrana lub gotówka, którą wpłacisz.

Jak zalogować się do Fuksiarz? Możesz to wykonać na stronie bukmachera i mobilnej aplikacji Fuksiarz. Co trzeba wpisać? E-mail oraz hasło – to dane, jakie wprowadziłeś przy rejestracji konta. W trakcie gry możesz je zmienić, a jeśli zapomnisz hasła, to skorzystać z opcji “zapomniałem hasła”. Pozwoli to ustanowić nowe zabezpieczenie do logowania.

Weryfikacja tożsamości u bukmachera Fuksiarz

Jak wskazaliśmy wcześniej – tymczasowe konto w Fuksiarz ma wiele zalet, ale też jedną wadę. Nie daje możliwości na wypłacanie wygranych. Wpłaty możesz dokonywać na niezweryfikowanym koncie za pośrednictwem PayU, Przelewy 24 i kart VISA/Mastercard. Aby jednak przelać środki od bukmachera do banku – trzeba zweryfikować tożsamość użytkownika.

W jaki sposób dokonuje się weryfikacji? Droga jest jedna, a najpierw przed uruchomieniem całej procedury warto przygotować dokument tożsamości. Następnie należy wykonać obustronne skany lub zdjęcia. Od razu zwracamy uwagę na to, żeby kopie były czytelne, bo tylko wtedy bukmacher będzie mógł poprawnie zweryfikować tożsamość użytkownika.
Zdjęcia/skany w formacie .jpg lub .png można dołączyć do profilu po zalogowaniu się na fuksiarz.pl. Jako dodatkowe informacje trzeba też wpisać:

 • numer konta bankowego,
 • adres zamieszkania.

Jeśli otrzymasz informację o pozytywnej weryfikacji, to od razu zostaniesz stałym klientem Fuksiarz. W tym samym momencie możesz zlecić pierwszą wypłatę z konta.

Fuksiarz – bonus powitalny za rejestrację

Bukmacher Fuksiarz za rejestrację oferuje bonus w formie zakładu bez ryzyka – cashback w zakładach bukmacherskich Fuksiarz jest również dostępny! Znasz tego rodzaju promocję? W Fuksiarz działa ona w ten sposób, że do zwrotu kwalifikuje się połowa stawki. A więc, kiedy wytypujesz pierwszy kupon za 1000 PLN – możesz uzyskać zwrot 500 PLN, jeśli typy nie wejdą. Część stawki przepada w razie porażki, ale uzyskany cashback można z miejsca wypłacić na rachunek bankowy. To bonus bez obrotu!

Jak odebrać bonus za rejestrację? Po założeniu konta wybierz dowolną metodę płatności i zrealizuj wpłatę, żeby bonus zadziałał należy zdeponować minimum 20 PLN. Po zaksięgowaniu wpłaty – możesz przejść do przygotowania zakładu bez ryzyka. Typowanie to powinno dotyczyć kuponu akumulowanego z minimum dwoma zdarzeniami. Kurs każdego zakładu składowego powinien wynosić przynajmniej 1.20. Praktycznie od razu po rozliczeniu typów – uzyskasz zwrot stawki, jeśli bukmacher rozliczy je jako przegrane.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz

Fuksiarz zakłady bukmacherskie to kolejna firma, która uzyskała licencję Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Oprócz oferty na zakłady bukmacherskie na stronie Fuksiarz znajdziemy także zakłady wirtualne oraz gry karciane.

Atutem tego nowego bukmachera jest oferta bonusu powitalnego. Fuksiarz przygotował zakład bez ryzyka oraz tak zwany cashback bez końca. Aby odebrać obie oferty wystarczy użyć kodu promocyjnego GOAL w procesie rejestracji.

Fuksiarz to legalny polski bukmacher. Podobnie jak zakłady bukmacherskie Superbet, STS czy Fortuna.

Jak założyć konto w Fuksiarz- najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Czy do rejestracji Fuksiarz potrzebny jest dowód osobisty lub paszport?

Nie, założenie konta na Fuksiarz online może przebiegać bez dokumentu tożsamości.

Jak zrobić weryfikację konta Fuksiarz?

Profil użytkownika u bukmachera Fuksiarz zweryfikujesz po przesłaniu skanów/zdjęć dokumentu tożsamości oraz uzupełnieniu numeru konta i adresu zamieszkania.

Jaki bonus jest w prezencie od Fuksiarz za rejestrację?

Nowi klienci po rejestracji otrzymują okazję na postawienie zakładu bez ryzyka z ubezpieczeniem stawki do 500 PLN.

Jak działa szybka rejestracja na Fuksiarz.pl?

Szybka rejestracja polega na rejestracji bez dowodu. To utworzenie konta tymczasowego, na którym można obstawiać zakłady, ale nie można wykonać wypłaty wygranej.