Fuksiarz rejestracja – jak założyć konto u tego bukmachera?

Rejestracja konta w zakładach bukmacherskich Fuksiarz to możliwość typowania wydarzeń sportowych, ale także szansa na uzyskanie bonusu powitalnego. Sam proces rejestracji nie jest skomplikowany, bo sprowadza się do uzupełnienia dwóch krótkich formularzy. Konto tymczasowe pozwala na wykorzystanie kodu promocyjnego i odbiór wszystkich promocji, jakie bukmacher przewiduje w pakiecie powitalnym. Jak założyć konto w zakładach bukmacherskich Fuksiarz? Przeczytaj artykuł i już dziś zarejestruj się u tego buka!

Fuksiarz
88/100
Innowacyjne rozwiązania i promocje
Fuksiarz oferuje freebety nowym klientom

Spis treści:

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Fuksiarz

O Fuksiarzu możemy mówić jako o bukmacherze bez dowodu osobistego, bo to właśnie taki operator, który udostępnia rejestrację bez weryfikacji. To bez wątpienia ważna informacja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie minimum formalności. W Fuksiarz rejestracja może potrwać 1-2 minuty, bo sprawy papierkowe ograniczone zostały do minimum. Wszystko po to, żeby użytkownicy nie marnowali czasu na formalności, a skupili się na tym co przyjemne, a więc obstawianiu zakładów sportowych.

Konto użytkownika w zakładach bukmacherskich Fuksiarz może zarejestrować pełnoletnia osoba. Bukmacher przewiduje, że użytkownik może posiadać tylko jeden profil typera na fuksiarz.pl. Zabroniona jest możliwość tworzenia wielu kont na te same dane osobowe. Proces ten jest niemożliwy ze względu na to, że przy rejestracji wpisuje się numer PESEL. To pozwala na szybką identyfikację klienta.

Jak zarejestrować się w Fuksiarzu?

Jeżeli na polskim rynku poznałeś już kilku bukmacherów w przeszłości, to możemy zdradzić, że Fuksiarz jest bardzo młodym operatorem. Wciąż wielu użytkowników nie posiada w nim konta, pomimo tego, że to bukmacher z atrakcyjnym bonusem na start. Nasz kod promocyjny Fuksiarz pozwala na odbiór zakładu bez ryzyka bez obrotu! W powitalnej ofercie Fuksiarz po rejestracji można zagrać bez ryzyka, a w razie porażki 50% stawki wróci na twoje saldo depozytowe.

Od razu podpowiadamy: rejestracja w Fuksiarz jest bardzo prosta i żaden typer nie będzie miał z nią kłopotu. Co musisz przygotować przed przystąpieniem do wypełniania formularza rejestracji? W zasadzie powinieneś tylko zaopatrzyć się w numer PESEL, jeśli nie masz go w swojej głowie.

Rejestracja Fuksiarz w 4 prostych krokach

Potrzebny czas: 3 minuty

Poniżej znajdziesz rejestrację Fuksiarz w 4 krokach:

 1. Wejdź na Fuksiarz.pl

  Skorzystaj z linku na naszym serwisie.

  Fuksiarz rejestracja krok 1

 2. Wpisz dane kontaktowe

  W pierwszej części wpisz: e-mail, hasło i numer telefonu

  Fuksiarz rejestracja krok 2

 3. Zweryfikuj konto

  W drugim etapie rejestracji wprowadź: imię, nazwisko, numer PESEL i kod weryfikacyjny odebrany wiadomością SMS

  Fuksiarz rejestracja krok 3

 4. Ustaw limity

  To wszystko – po ustaleniu limitów na grę, jesteś zarejestrowanym użytkownikiem Fuksiarz!

Szybka rejestracja w Fuksiarz

W przypadku Fuksiarz to nie tylko pusty zwrot, jeśli chodzi o szybką rejestrację. Ona faktycznie może zająć mniej czasu niż przygotowanie filiżanki z kawą. Dzieje się tak dlatego, że Fuksiarz w procesie rejestracji nie wymaga by użytkownik przesłał zdjęcia dokumentu tożsamości lub wpisał numer konta bankowego. Większość bukmacherów w Polsce odeszła od tego rodzaju żmudnego procesu, a Fuksiarz do nich należy. To nowy bukmacher, który od razu, kiedy pojawił się na rynku, zastosował błyskawiczną rejestrację bez dowodu.

Czy niesie to za sobą jakieś obostrzenia? Jeśli chodzi o bonusy na start – nie, ponieważ po użyciu kodu promocyjnego nowi użytkownicy mogą skorzystać z zakładu bez ryzyka do 500 PLN. To samo dotyczy oferty zakładów sportowych.

Konto tymczasowe

Na koncie tymczasowym każdy z użytkowników może obstawiać dowolne sekcje: sport, wirtualne sporty i gry karciane. Czego zatem nie można? O ile działają płatności w sferze wpłaty, o tyle bez zweryfikowanego dokumentu tożsamości nie można zlecić wypłaty. Brak możliwości przelania wygranej na rachunek bankowy, to jedyny minus posiadania konta tymczasowego.

Logowanie u bukmachera Fuksiarz

Jeśli zostaniesz Fuksiarzem, a więc poprawnie zarejestrujesz konto – wpisany adres e-mail możesz traktować jako login. Za każdym razem, kiedy będziesz chciał skorzystać z funkcji bukmachera – należy zalogować się na konto. To dane zabezpieczające twój profil, na którym może znajdować się m.in. wygrana lub gotówka, którą wpłacisz.

Jak zalogować się do Fuksiarz? Możesz to wykonać na stronie bukmachera i mobilnej aplikacji Fuksiarz. Co trzeba wpisać? E-mail oraz hasło – to dane, jakie wprowadziłeś przy rejestracji konta. W trakcie gry możesz je zmienić, a jeśli zapomnisz hasła, to skorzystać z opcji “zapomniałem hasła”. Pozwoli to ustanowić nowe zabezpieczenie do logowania.

Weryfikacja tożsamości u bukmachera Fuksiarz

Jak wskazaliśmy wcześniej – tymczasowe konto w Fuksiarz ma wiele zalet, ale też jedną wadę. Nie daje możliwości wypłacania wygranych. Wpłaty możesz dokonywać na niezweryfikowanym koncie za pośrednictwem PayU, Przelewy 24 i kart VISA/Mastercard. Aby jednak przelać środki od bukmachera do banku – trzeba zweryfikować tożsamość użytkownika.

W jaki sposób dokonuje się weryfikacji? Droga jest jedna, a najpierw przed rozpoczęciem całej procedury warto przygotować dokument tożsamości. Następnie należy wykonać obustronne skany lub zdjęcia. Od razu zwracamy uwagę na to, żeby kopie były czytelne, bo tylko wtedy bukmacher będzie mógł poprawnie zweryfikować tożsamość użytkownika.
Zdjęcia/skany w formacie .jpg lub .png można dołączyć do profilu po zalogowaniu się na fuksiarz.pl. Jako dodatkowe informacje trzeba też wpisać:

 • numer konta bankowego,
 • adres zamieszkania.

Jeśli otrzymasz informację o pozytywnej weryfikacji, to od razu zostaniesz stałym klientem Fuksiarz. W tym samym momencie możesz zlecić pierwszą wypłatę z konta.

Fuksiarz – bonus powitalny za rejestrację

Bukmacher Fuksiarz za rejestrację oferuje bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka – cashback w zakładach bukmacherskich Fuksiarz jest również dostępny! Znasz tego rodzaju promocję? W Fuksiarz działa ona w ten sposób, że do zwrotu kwalifikuje się połowa stawki. A więc, kiedy wytypujesz pierwszy kupon za 1000 PLN – możesz uzyskać zwrot 500 PLN, jeśli typy nie wejdą. Część stawki przepada w razie porażki, ale uzyskany cashback można z miejsca wypłacić na rachunek bankowy. To bonus bez obrotu!

Jak odebrać bonus za rejestrację? Po założeniu konta wybierz dowolną metodę płatności i zrealizuj wpłatę, żeby bonus zadziałał należy zdeponować minimum 20 PLN. Po zaksięgowaniu wpłaty – możesz przejść do przygotowania zakładu bez ryzyka. Typowanie to powinno dotyczyć kuponu akumulowanego z minimum dwoma zdarzeniami. Kurs każdego zakładu składowego powinien wynosić przynajmniej 1.20. Praktycznie od razu po rozliczeniu typów – uzyskasz zwrot stawki, jeśli bukmacher rozliczy je jako przegrane.

Na bonus powitalny składają się również freebet w wysokości 20 zł, przeznaczony na typowanie meczów La Liga, a także bonus w aplikacji o wysokości 50 zł. Żeby otrzymać bonus, wystarczy dokonać pierwszej wpłaty i tyle. Darmowy zakład należy wykorzystać na mecze z oferty LaLiga – kupon AKO z kursem min. każdego zdarzenia min. 1.40. Freebet jest ważny 72h od momentu przyznania.

Również po pobraniu aplikacji Fuksiarz otrzymamy podarunek. Jest to freebet w wysokości 50 zł. Żeby go otrzymać, wystarczy że postawisz za pośrednictwem aplikacji kupon za min. 25 zł, a po jego rozliczeniu otrzymasz freebet 50 zł. Należy go wykorzystać w ciągu 72 h na kupon AKO (min. 2 zdarzenia, kurs min. dla pojedynczego 1.40).

Czy Fuksiarz to legalny bukmacher?

Fuksiarz zakłady bukmacherskie to kolejna firma, która uzyskała licencję Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce, jest więc legalnym bukmacherem. Oprócz oferty na zakłady bukmacherskie na stronie Fuksiarz znajdziemy także zakłady wirtualne oraz gry karciane.

Atutem tego nowego bukmachera jest oferta bonusu powitalnego. Fuksiarz przygotował zakład bez ryzyka oraz tak zwany cashback bez końca. Aby odebrać obie oferty wystarczy użyć kodu promocyjnego GOAL w procesie rejestracji.

Fuksiarz to legalny polski bukmacher. Podobnie jak zakłady bukmacherskie Superbet, STS czy Fortuna.

Jak założyć konto w Fuksiarz- najczęściej zadawane pytania

Czy do rejestracji Fuksiarz potrzebny jest dowód osobisty lub paszport?

Nie, założenie konta na Fuksiarz online może przebiegać bez dokumentu tożsamości.

Jak zrobić weryfikację konta Fuksiarz?

Profil użytkownika u bukmachera Fuksiarz zweryfikujesz po przesłaniu skanów/zdjęć dokumentu tożsamości oraz uzupełnieniu numeru konta i adresu zamieszkania.

Jaki bonus jest w prezencie od Fuksiarz za rejestrację?

Nowi klienci po rejestracji otrzymują okazję na postawienie zakładu bez ryzyka z ubezpieczeniem stawki do 500 PLN.

Jak działa szybka rejestracja na Fuksiarz.pl?

Szybka rejestracja polega na rejestracji bez dowodu. To utworzenie konta tymczasowego, na którym można obstawiać zakłady, ale nie można wykonać wypłaty wygranej.

Jak założyć konto w Fuksiarz?

Założenie konta w Fuksiarz opisane jest na naszej stronie. Sprawdź przewodnik krok po kroku i odbierz bonus powitalny.