Fuksiarz wypłaty i metody płatności

Wypłacanie pieniędzy i wygranych z konta bukmacherskiego to element, na który każdy typer powinien zwrócić baczną uwagę. To dotyczy również klientów bukmachera Fuksiarza, który udostępnia wypłatę środków zgromadzonych na koncie głównym. Właśnie na nim znajdują się pieniądze, które wygrałeś oraz uzyskałeś za pośrednictwem bonusów tego bukmachera.

Fuksiarz
83/100
 • Freebety i regularne promocje dla graczy
 • Cashback bez limitu
 • Funkcja Fuks Kreator
Innowacyjne rozwiązania i promocje Fuksiarza
Odbierz pakiet na start! Kod promocyjny Fuksiarza GOAL to bonusy do 260 zł: zero ryzyka 50 zł, cashback 200 zł i freebet 10 zł!

Wypłaty w Fuksiarz

W jaki sposób można wypłacić pieniądze z konta Fuksiarz? W polskich realiach wypłaty od bukmachera realizowane są na rachunek bankowy użytkownika. To jedyny sposób na to, żeby bezpiecznie przelać pieniądze z salda bukmacherskiego na rachunek gracza.

W zakładach bukmacherskich Fuksiarz wypłaty muszą być realizowane zgodnie z postanowieniami ustawy hazardowej. Fuksiarz to legalny bukmacher, który jest licencjonowany w naszym kraju, więc powinien trzymać się wszystkich przepisów. A te są jasne: bukmacherzy są zobligowani do przelewania wygranych na rachunek bankowy klienta. W tym kontekście warto zwrócić uwagę na to, że konto bankowe powinno być na te same dane, co konto bukmacherskie gracza. A więc powinno pokrywać się imię i nazwisko. Bukmacherzy nie pozwalają zlecić transakcji na rachunek żony lub kolegi.

Tego jak dokładnie wyglądają wypłaty Fuksiarz – dowiesz się w dalszej części artykułu. Wyjaśnimy, co zrobić, żeby otrzymać wygraną na konto bankowe w ciągu 15 minut od zlecenia transakcji. Pokażemy też, jak można wypłacić środki z bonusu Fuksiarz!

Jak wypłacić wygrane w zakładach bukmacherskich Fuksiarz?

Bukmacher, który pozwala zarobić już na starcie, bo Fuksiarz oferuje ciekawy bonus powitalny. Po obstawieniu zwycięskich kuponów twoje saldo depozytowe automatycznie będzie się powiększać. W końcu pojawi się myśl w twojej głowie, żeby wypłacić środki na konto bankowe. Kiedy możesz tego dokonać?

W Fuksiarzu wypłata może zostać zrealizowana, jeśli poprawnie zarejestrujesz i zweryfikujesz swój profil gracza. To nie tylko praktyka Fuksiarza, bo pozostali bukmacherzy w Polsce stosują podobne mechanizmy. To kolejny z elementów, który zawarty jest w polskim prawie. Bukmacherzy przed wypłatą muszą zweryfikować tożsamość klienta i tak robi właśnie Fuksiarz.

Jak wykonać weryfikację, żeby odblokować płatności po stronie Fuksiarz? Robi się to klasycznie, a więc należy wykonać skany obustronne dokumentu tożsamości, a następnie dołączyć je do profilu gracza. Zdjęcia powinny być całkowicie czytelne i zawierać przednią oraz tylną część dokumentu. Bukmacher pozwala zweryfikować tożsamość za pośrednictwem dowodu osobistego i paszportu. Dodatkowym elementem jest wpisanie prawidłowego numeru rachunku bankowego, na który będziesz odbierał wygrane. Kiedy Fuksiarz potwierdzi konto stałe, to system wypłat zostanie odblokowany.

Fuksiarz - Zero ryzyka do 50 zł
Fuksiarz – Zero Ryzyka do 50 zł na Euro 2024

Fuksiarz wypłata – krok po kroku

Jak przebiega wypłata pieniędzy z konta Fuksiarz? Pamiętaj, że środki, które możesz podjąć na rachunek bankowy znajdują się na saldzie głównym. Finanse, które widnieją na koncie bonusowym nie mogą być jeszcze wypłacone. Prawdopodobnie oczekują zrealizowania obrotu, a wtedy zostaną przeniesione na konto główne. Od tej pory będą podlegać pod wypłaty.

Wypłata z konta w 4 prostych krokach:

 1. Zaloguj się na konto w Fuksiarz.pl.
 2. Przejdź do sekcji “Wypłaty” na stronie Fuksiarz lub aplikacji mobile.
 3. Wpisz kwotę, którą chcesz wypłacić: minimum 1 PLN.
 4. Potwierdź przelew i oczekuj środków na rachunku bankowym.

Fuksiarz błyskawiczna wypłata

Bukmacher Fuksiarz stworzył system błyskawicznych płatności w kwocie minimalnej 10 PLN, a maksymalnej 4999 PLN. Taki przelew trafi na twoje konto raptem w ciągu 15 minut! Banki, które realizują szybkie wypłaty to: mBank, Konto Inteligo, Santander Bank, ING Bank Śląski, PKO BP, Bank PEKAO S.A., BNP Paribas, Bank Millennium, Bank Pocztowy, Alior Bank, Volkswagen Bank, Nest Bank, GetIn Bank, BOŚ, Toyota Bank, Credit Agricole

Błyskawiczne wypłaty to transakcja bez dodatkowych prowizji realizowana w godzinach pracy biura Fuksiarz, a więc od 8:00 do 23:00. Jeśli jednak będziesz chciał wypłacić większą kwotę, to możesz czekać na zaksięgowanie wypłaty przez około 1-2 dni roboczych.

Kiedy można wypłacić bonus Fuksiarz?

Bonus powitalny w Fuksiarzu może być wypłacony od razu tj. bez obrotu. To wielka zaleta tej promocji, ale wszystko po kolei. Mówimy o zakładzie bez ryzyka oferowanym od Fuksiarza, w którym to bonus przyznawany jest po przegraniu pierwszego kuponu. Jeśli nie trafisz – odbierasz od Fuksiarza zwrot całej stawki. Bonus pojawia się od razu na koncie głównym, więc naturalne, że pieniądze tam znajdujące się są gotowe do wypłaty. Maksymalna wartość tej wypłaty może wynosić 50 zł, bo to górna granica bonusu cashback.

Oprócz tego, Fuksiarz w bonusie powitalnym oferuje również freebet 10 zł w aplikacji mobilnej. Wystarczy więc pobrać apkę, zarejestrować się z telefonu, potwierdzić tożsamość i już!

Jest też specjalny cashback do 200 zł na mecze La Ligi i innych piłkarskich lig hiszpańskich. Aby z niego skorzystać, należy wykorzystać postawić kupon AKO na mecze dowolnej ligi hiszpańskiej z zakładki “Cashback”. Wysokość zwrotu będzie zależna od liczby zdarzeń na kuponie, ale nadal nie obowiązują żadne warunki obrotowe – pieniądze trafiają od razu na konto główne.

Każdy bonus Fuksiarza możesz wypłacić na konto bankowe pod warunkiem, że w tym momencie będziesz posiadał zweryfikowany profil gracza. Jeśli nie, to przed zleceniem płatności wykonaj wszystkie kroki, które prowadzą do zweryfikowania tożsamości.

Wpłata na konto Fuksiarz

Żeby wygrać, trzeba grać, a żeby grać – trzeba wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie Fuksiarz. Wpłata u tego operatora może odbywać się o każdej porze dnia i nocy. Fuksiarz działa w oparciu o sprawdzone metody transakcji, które gwarantują bezpieczny przelew z konta na rachunek bukmachera.

Przy wpłatach Fuksiarz nie stosuje żadnych opłat i prowizji. Nie ma znaczenia czy wybierasz płatność przelewem lub aplikacją BLIK. Nie musisz obawiać się tego, że któraś ze stron dokona dodatkowej opłaty. Wszystkie formy płatności w Fuksiarz działają całodobowo, a limit minimalnej wpłaty mają ustalony na poziomie 1 PLN.

Metody, jakie możesz użyć wpłacając pieniądze do Fuksiarz:

 • dotpay
 • PayU
 • BLIK
 • tpay
 • Przelewy 24
 • Visa / Mastercard

Firmy te współpracują z wszystkimi bankami w Polsce, więc przelew do Fuksiarz zrealizujesz praktycznie z każdego konta bankowego. Przy wpłatach na saldo bukmacherskie nie trzeba posiadać zweryfikowanego konta – wystarczy wykonać szybką rejestrację bez dowodu, żeby korzystać z zakładów tego operatora. Wykonując pierwszą wpłatę zaliczasz się do bonusu na start od Fuksiarz.

Fuksiarz wypłaty i metody płatności – najczęściej zadawane pytania

Jak można wypłacić pieniądze z Fuksiarz?

Środki zgromadzone na koncie online Fuksiarz możesz przelać na indywidualny rachunek bankowy przypisany do twoich danych osobowych.

Kiedy dojdzie przelew od Fuksiarz?

Jeśli skorzystasz z błyskawicznej wypłaty Fuksiarz, to pieniądze na koncie bankowym mogą pojawić się już w ciągu nawet 15 minut.

Jaki jest limit wypłat dla szybkich przelewów w Fuksiarz?

Błyskawiczna wypłata zostanie zrealizowana, jeśli zlecisz płatność w przedziale 10 PLN – 4999 PLN.

Jak wypłacić bonus Fuksiarz?

W Fuksiarz bonus wypłacisz automatycznie po jego przyznaniu, ponieważ to środki zwolnione z warunków obrotu.

Jak wykonać wpłatę na konto bukmachera Fuksiarz?

Depozytu możesz dokonać za pośrednictwem BLIK, dotpay, Przelewy 24, PayU i tpay oraz Visa i Mastercard.