Fuksiarz cashback – listopad 2023

Początki u bukmachera Fuksiarz bywają miłe, ponieważ nowym użytkownikom firma ta oferuje zakład bez ryzyka. Bonus ten oznacza, że można wytypować błędnie kupon, a mimo tego nie straci się całości stawki. Fuksiarz ubezpiecza 50% zagranej kwoty, co oznacza, że w sytuacji przegranej – wypłaci połowę postawionych pieniędzy. Zakład bez ryzyka może maksymalnie wynieść 500 złotych. To jednocześnie bonus na start, jaki ten bukmacher przyznaje dla nowych klientów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin |

Zakład bez ryzyka i freebety z kodem GOAL
Nowy bukmacher na rynku
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Spis treści:

Zakład bez ryzyka w Fuksiarz

Promocja Fuksiarz reklamowana jest jako prawdziwy cashback. Wszystko dlatego, że Fuksiarz wypłacając zakład bez ryzyka nie oczekuje dalszych kroków związanych z obrotem. Bonus jest wyjątkowo czytelny, a przede wszystkim początkującym użytkownikom nie sprawi żadnych kłopotów. W Fuksiarz zakład bez ryzyka liczony jest od połowy zagranej kwoty. Kiedy postawisz 1000 PLN na pierwszy kupon – możesz uzyskać 500 PLN (maksymalny zwrot stawki). Po jego wypłacie wszelkie środki obrotu nie mają już żadnego zastosowania.

Zakład bez ryzyka do 500 zł dostępny w Fuksiarz

Rejestracja na zakład bez ryzyka Fuksiarz

Bonus bez ryzyka w Fuksiarz to gratyfikacja dla nowych użytkowników, którzy mogą z niej skorzystać po zarejestrowaniu konta. Aktywacja profilu gracza i wpisanie kodu promocyjnego to konieczność, żeby zagrać bez ryzyka w Fuksiarz. Czynność ta jest zarezerwowana tylko dla tych użytkowników, którzy do tej pory nie zarejestrowali się w serwisie fuksiarz.pl. Jeśli nie zostałeś jeszcze graczem tego bukmachera, to bonus powitalny wciąż jest do twojej dyspozycji! Rejestracja w zakładach bukmacherskich Fuksiarz to tylko kilka prostych kroków, a samo uzupełnienie formularza zajmuje dosłownie pięć minut.

Fuksiarz dołączył do grona bukmacherów bez ryzyka. W tym zestawieniu znajdują się tuzy polskiego rynku zakładów online, bo mowa o STS, Fortunie, Betfan i forBET. Bonusy cashback to znane wszystkim graczom promocje, które oferowane są zwłaszcza przy rejestracji nowego konta. Tak też jest w Fuksiarz, choć na koniec wspomnimy również o cashbacku bez końca, który działa u tego bukmachera i jest do dyspozycji dla stałych typerów.

Zakład bez ryzyka Fuksiarz przyznaje po rejestracji konta. Utworzenie profilu może odbyć się na stronie bukmachera online lub mobilnej aplikacji Fuksiarz. W obu przypadkach klient powinien uzupełnić formularz rejestracyjny. To dokument online, który potwierdza chęć utworzenia konta przez użytkownika. W tym zgłoszeniu wprowadzasz następujące dane:

  • adres e-mail
  • hasło do logowania
  • numer telefonu
  • kod SMS
  • numer PESEL
  • imię
  • nazwisko

Nowi gracze zastanawiają się, czy zakład bez ryzyka jest gotowy do użycia na koncie tymczasowym Fuksiarz? Jak doskonale wiesz – rejestracja bez dowodu oznacza konto tymczasowe, które w późniejszym terminie należy zweryfikować. Profil bez dowodu wystarczy jednak do tego, żeby w pełni skorzystać z promocji dotyczącej zakładu bez ryzyka. Możesz w takim razie wykonać pierwszą wpłatę i postawić ubezpieczony kupon.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od Fuksiarz?

Jeśli konto klienta Fuksiarz zostało zarejestrowane, a ty poprawnie zalogowałeś się do zakładów bukmacherskich, to nie pozostaje nic innego, jak odebranie zakładu bez ryzyka. To pierwszy bonus, który czeka na ciebie u tego bukmachera. W tym bonusie powitalnym uzyskujesz unikalną szansę obstawiania kuponu z gwarancją zwrotu stawki, gdy zakłady nie zostaną rozliczone jako zwycięskie.

Tak naprawdę wykonanie rejestracji sprawia, że połowa pracy jest już za tobą. Co dalej? Dobrze byłoby wykonać pierwszy depozyt, żeby za wpłacone środki zagrać bez ryzyka premierowy kupon. Wpłatę wykonasz na stronie Fuksiarz lub w aplikacji korzystając z następujących metod płatniczych: dotpay, PayU, BLIK, tpay i Przelewy 24. Do zagrania bez ryzyka potrzebujesz minimum 50 PLN. Przy takiej stawce otrzymasz 25 PLN zwrotu stawki. Bo pamiętaj – ubezpieczeniu podlega 50% stawki i w razie porażki odbierasz połowę stawki.

Fuksiarz elektroniczne wpłaty księguje błyskawicznie, więc po zleceniu przelewu możesz przejść do wyboru typów na kupon bez ryzyka. Oczywiście muszą one spełniać reguły gry, a w tym przypadku chodzi o kurs minimalny 1.60. Cashback zostanie aktywowany na kuponie, które będzie liczył przynajmniej dwa zakłady składowe, czyli musi być akumulatorem.

Kupon gotowy? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak dobranie stawki i potwierdzenie zakładu. Pamiętaj, że zwrot stawki przysługuje tylko na pierwszy zakład wytypowany po rejestracji konta. Po rozliczeniu kuponu możesz liczyć na dwa rozwiązania:

  • Odbiór wygranej – jeśli trafisz wszystkie zakłady.
  • Przyznanie 50% bonusu cashback – jeśli kupon nie wejdzie.

Fuksiarz bonus cashback – zasady

Zasady cashbacku Fuksiarz zostały okrojone do minimum z czego na pewno cieszą się wszyscy nowi klienci tego bukmachera. Przygotowanie kuponu bez ryzyka jest czynnością mało skomplikowaną, bo pod uwagę powinniśmy brać kursy powyżej 1.20 z oferty przedmeczowej i “na żywo”. Co jeszcze? Do zakładu bez ryzyka umieszczamy typy sportowe, a nie na wirtualne sporty lub gry karciane. Jeśli twój kupon podlega ubezpieczeniu cashback, to nie możesz go wypłacić metodą cash out. To zasadne, ale przypominamy o takich szczegółach – podobnie jest w STS, Fortunie i Betfan.

W zakładzie bez ryzyka Fuksiarz na konto użytkownika wraca połowa, a nie całość stawki. Prawdziwy cashback w ten sposób dotyczy 50% zagranej kwoty. Słowo “prawdziwy” w tym kontekście oznacza to, że nie trzeba go obracać. Z miejsca po odebraniu zwrotu może zdecydować o wypłacie pieniędzy lub dowolnej grze. Nie trzeba oglądać się na warunki obrotu, które czasami w zakładach bez ryzyka występują.

Cashback bez końca – kolejna promocja bez ryzyka

Wspominaliśmy na początku, że gra bez ryzyka w Fuksiarz może być udziałem również stałych klientów. Po odebraniu bonusu powitalnego w codziennej grze również można liczyć na drobne zwroty stawek. W Fuksiarz działa to tak, że typując zakłady – za każdy przegrany kupon można otrzymać zwrot stawki. W zakładzie pojedynczym to jest 5%, a w akumulatorze składającym się z 4 typów odbierzesz 12% zwrotu. To bonusy kumulowane na saldzie oznaczonym jako skarbonka. W dowolnym momencie można je wypłacić, bo nie podlegają warunkom obrotu.

W cashbacku bez końca jest tak, że liczba typów na kuponie automatycznie zwiększa jego wartość. Maksymalnie może dojść do pułapu 50%, kiedy wytypujesz zakład złożony z 15 selekcji. Od strony finansowej – najwięcej w pojedynczym cashbacku otrzymasz 200 PLN. To oferta, która działa cały czas – w dni robocze, jak i weekendy. Promocją objęte są wszystkie kursy i zdarzenia.

Bukmacher ten przygotował jeszcze jednę ofertę. Freebet w Fuksiarz to koleny dostępny bonus dla nowych graczy. Sprawdź jakie są warunki odebrania darmowego zakładu w Fuksiarz.

fuksiarz zaklad bez ryzyka

Bonus powitalny Fuksiarz – podsumowanie

Fuksiarz bonus powitalny to przede wszystkim zakład bez ryzyka. Aby skorzystać z oferty cashback należy założyć nowe konto i postawić pierwszy zakład. W przypadku przegranej bukmacher zwróci 50% postawionej kwoty aż do 500 zł. Bukmacher Fuksiarz stawia tutaj sprawę jasno. Inne bonusy powitalne mają różne wymogi obrotu czy kursu minimalnego kuponu. W Fuksiarz zwrot można od razu wypłacić. Trafia on na konto gracza.

Oprócz niego na ofertę powitalną składają się również freebet 20 zł na spotkania La Liga, a także bonus 50 zł za pobranie aplikacji.

Jak już wykorzystałeś bonus powitalny za pierwszy przegrany zakład w Fuksiarz możesz nadal otrzymywać kolejne cashbacki. Ten leglany bukmacher ma bowiem w swojej ofercie promocję cashback bez końca. Stawiając zakłady z tej kategorii możesz liczyć na zwrot od kolejnych przegranych zakładów.

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz oferują także promocyjną prenumeratę Przeglądu Sportowego. Aby z niej skorzystać należy dokonać rejestracji przez odpowiedni kod promocyjny.

Kod promocyjny Fuksiarz

Kod bonusowy Fuksiarz to GOAL. Z tym kodem promocyjnym odbierzesz cashback 50% do 500 zł, cashback bez końca, freebet 20 zł na zakłady na La Liga, 50 zł w aplikacji oraz prenumeratę Przeglądu Sportowego.

Fuksiarz kod promocyjny należy wpisać w formularzu rejestracji na stronie bukmachera.

Fuksiarz zakład bez ryzyka – FAQ

Jaki jest zakład bez ryzyka w Fuksiarz?

Firma bukmacherska Fuksiarz oferuje zakład bez ryzyka 50% zwrotu stawki do 500 PLN.

Czy cashback w Fuksiarz trzeba obrócić?

Nie, bonus jako zwrot stawki nie podlega obrotowi i jest do pełnej dyspozycji użytkownika.

Kto może odebrać zakład bez ryzyka?

Bonus bez ryzyka w Fuksiarz otrzyma każdy nowy klient, który zarejestruje konto z naszym kodem promocyjnym.

Co to jest cashback bez końca?

To promocja dla stałych graczy Fuksiarz, która umożliwia odbieranie zwrotu stawki za przegrane kupony pojedyncze i akumulowane.