Wisła Kraków odzyskała dużą grupę piłkarzy z wypożyczeń

Piłkarze Wisły Kraków
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Wisły Kraków

Wisła Kraków już 13 czerwca wraca do treningów przed startem nowej kampanii Fortuna 1 Ligi. 13-krotni mistrzowi Polski w oficjalnym komunikacie poinformowali o powrocie do klubu dużej grupy piłkarzy. Między innymi ponownie w szeregach Wisły znajdą się: Kamil Broda, czy Daniel Hoyo-Kowalski.

  • Wisła Kraków jest w trakcie budowania kadry przed nowym sezonem ligowym
  • Klub z Reymonta przekazał, że siedmiu zawodników wróciło z wypożyczeń
  • Nowa kampania na zapleczu PKO Ekstraklasy wystartuje 15-16 lipca

Wisła Kraków w trakcie odbudowy

Wisła Kraków ma za sobą fatalny sezon zwieńczony spadkiem po 26 latach z Ekstraklasy. Biała Gwiazda ma jednak cel, aby już po roku wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. Sugeruje to informacja po przedłużeniu umowy z trenerem Jerzym Brzęczkiem, który ma wpisaną w kontrakcie opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy, ale uzależniona od awansu.

Klub z Krakowa jest w trakcie prac związanych z budową kadry na nową kampanię. Tymczasem w oficjalnym komunikacie Wisły światło dzienne ujrzał komunikat, który wyjaśnia, że do krakowskiej ekipy wracają: Kamil Broda, Sławomir Chmiel, Kacper Duda, Daniel Hoyo-Kowalski, Hubert Sobol, Wiktor Szywacz i Krystian Wachowiak.

Nowy sezon Fortuna 1 Ligi wystartuje już 15-16 lipca. Na dzisiaj nieznany jest jeszcze terminarz rozgrywek, który jednak wkrótce powinien ujrzeć światło dzienne.

Wisła na zapleczu PKO Ekstraklasy będzie rywalizować między innymi z: Ruchem Chorzów, GieKSą Katowice, Zagłębiem Sosnowiec, Stalą Rzeszów, czy ŁKS-em.

Czytaj więcej: Brzęczek przedłużył kontrakt z Wisłą Kraków

Komentarze