Wisła Kraków może zyskać inwestora. Decyzja zapadnie w marcu

Zgodnie z doniesieniami Gazety Krakowskiej Wisła Kraków jeszcze w tym sezonie może pozyskać zagranicznego inwestora. Jednak na razie nie znamy jego nazwy - negocjacje ciągle trwają i powinny zostać zakończone w marcu.

Wisła Kraków
PressFocus Na zdjęciu: Wisła Kraków
  • Wisła Kraków może zyskać nowego inwestora
  • Trwają rozmowy w tej kwestii
  • “Tajemniczy” podmiot pochodzi z zagranicy

Zagraniczny inwestor trafi do Krakowa?

O nowym inwestorze w Wiśle Kraków mówi się regularnie i od dłuższego czasu, jednak trwające rozmowy mają być poważne, co potwierdza Bartosz Karcz z Gazety Krakowskiej. Kilka tygodni temu sam Jarosław Królewski zdradził, że wspomniany podmiot otrzyma zgodę na rozmowy, które mają trwać do końca marca. Teraz potwierdził, że negocjacje zostały rozpoczęte.

Co wiadomo o potencjalnym inwestorze? GK twierdzi, że pochodzi o spoza naszego kraju, a Polskę traktuje jako nowy rynek. Natomiast sama Wisła ma być wieloletnim projektem w jego portfolio, rozwijanym harmonijnie. Wskazuje to na brak rewolucji – Jarosław Królewski miałby pozostać w klubie i nadzorować cały proces.

Jeżeli faktycznie negocjacje przyniosą pożądany skutek, Biała Gwiazda może spodziewać się solidnego wsparcia finansowego.

Zobacz także:

Wisła Kraków jednak nie zakontraktuje hiszpańskiego bramkarza
Kiko Ramirez

Javi Benitez nie przekonał sztabu szkoleniowego Wisły Kraków – Hiszpański bramkarz Javi Benitez wrócił do Hiszpanii, co oznacza, że nie zostanie zakontraktowany przez Wisłę Kraków – czytamy na twitterowym koncie Białej Gwiazdy. 26-letni golkiper był testowany przez klub z Reymonta w ostatnim sparingu przeciwko drużynie do lat 19. Seniorski zespół Wisły Kraków pokonał swoich młodszych

Czytaj dalej…

Komentarze