Wisła Kraków jednak nie zakontraktuje hiszpańskiego bramkarza

Hiszpańska kolonia w Wiśle Kraków przynajmniej na razie się nie powiększy. Testowany ostatnio bramkarz Javi Benitez ostatecznie nie podpisze umowy z Białą Gwiazdą.

Kiko Ramirez
PressFocus Na zdjęciu: Kiko Ramirez
  • Javi Benitez jednak nie zwiąże się z Wisłą Kraków
  • 26-letni bramkarz był testowany przez Białą Gwiazdę
  • Tym samym nie powiększy się hiszpańska kolonia na Reymonta

Javi Benitez nie przekonał sztabu szkoleniowego Wisły Kraków

Hiszpański bramkarz Javi Benitez wrócił do Hiszpanii, co oznacza, że nie zostanie zakontraktowany przez Wisłę Kraków – czytamy na twitterowym koncie Białej Gwiazdy. 26-letni golkiper był testowany przez klub z Reymonta w ostatnim sparingu przeciwko drużynie do lat 19.

Seniorski zespół Wisły Kraków pokonał swoich młodszych kolegów 4:3, a Javi Benitez wpuścił aż trzy gole. Urodzony w Gijon zawodnik nie przekonał sztabu szkoleniowego Białej Gwiazdy, bowiem ostatecznie nie zdecydowano się na podpisanie umowy z bramkarzem.

Tak więc, Javi Benitez pozostanie bezrobotny po tym, jak latem 2022 roku rozstał się z Salamanką.

Co ciekawe, obecnie w kadrze Wisły Kraków znajduje się aż siedmiu Hiszpanów – Tachi, David Junca, Luis Fernandez, Alex Mula, Miki Villar, Sergio Benito oraz Angel Rodado. Przypomnijmy, że dyrektorem sportowym ekipy z Reymonta jest Kiko Ramirez, który odpowiada za transfery.

Podopieczni Radosława Sobolewskiego z 36 punktami na koncie zajmują 6. miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi, co w tym momencie zapewnia im udział w barażach o awans do PKO BP Ekstraklasy.

  • Czytaj więcej:
Były selekcjoner Bośni przejmie stery w Lechii Gdańsk?
Ivaylo Petev

Petev nowym trenerem Lechii Gdańsk? Lechia Gdańsk rozgrywa fatalny sezon w PKO Ekstraklasie. Gdańszczanie po 23. kolejkach zajmują przedostatnie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do bezpiecznej strefy. Biało-zieloni mają obecnie na swoim koncie trzy porażki z rzędu, a w piątek zostali upokorzeni przy Bułgarskiej w Poznaniu, gdy Lech zwyciężył aż 5:0. Słabe wyniki

Czytaj dalej…

Komentarze