Sielankowa konferencja prasowa, a fani z jasnym przekazem. “Taka jest kibiców wola, aby zwolnić Sobola”

Wisła Kraków tylko zremisowała w sobotnim spotkaniu ósmej kolejki Fortuna 1 Ligi z Chrobrym Głogów (1:1). Rozczarowania takim obrotem wydarzeń nie kryli kibice Białej Gwiazdy, żądający od trenera Radosława Sobolewskiego podania się do dymisji. Na pomeczowej konferencji prasowej nawet przez sekundę ten temat nie został poruszony.

Radosław Sobolewski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Radosław Sobolewski
  • Wisła Kraków rozczarowała w spotkaniu ósmej kolejki Fortuna 1 Ligi
  • Biała Gwiazda miała walczyć w tym sezonie o awans do PKO Ekstraklasy, a faktem jest, że nie potrafi wygrać z czerwoną latarnią rozgrywek
  • Kibice nie ukrywają, że mają dość trenera Radosława Sobolewskiego
  • Trener ekipy z Reymonta nie wygląda jednak na to, aby rozważał podanie się do dymisji

Trener Sobolewski po meczu z Chrobrym

Wisła Kraków przystępowała do potyczki z Chrobrym Głogów głodna zwycięstwa na swoim stadionie. Okazja wydawała się wyjątkowa, bo Pomarańczowi przed startem spotkania plasowali się na ostatniej pozycji w tabeli. Finalnie obie ekipy musiały zadowolić się podziałem punktów.

– Zdawało się, że dobrze weszliśmy w mecz. Sporo nerwowości wniosła stracona bramka. Mimo że mieliśmy sytuacje i atakowaliśmy, to nie potrafiliśmy się jej pozbyć. Brakowało nam polotu, ryzyka, fantazji i to rzucało mi się w oczy przez 90 minut – przekazał Radosław Sobolewski na pomeczowej konferencji prasowej.

Kolejny klub nie wpuści kibiców Wisły Kraków. Duży problem Białej Gwiazdy
Wisła Kraków

Wisła znów bez kibiców Kibice Wisły Kraków zaliczyli w tym sezonie tylko jeden mecz wyjazdowy. Miało to miejsce przeciwko Polonii w Warszawie. Później doszło do dramatycznych wydarzenia z udziałem fanatyków Białej Gwiazdy, w wyniku którego jeden z uczestników stracił życie. Choć wciąż nie została potwierdzona przyczyna zgonu, polskie kluby sprzeciwiły się Wiśle i konsekwentnie odmawiają

Czytaj dalej…

Tymczasem grzmiał czat w trakcie konferencji prasowej transmitowanej w klubowej telewizji 13-krotnego mistrza Polski po starciu Wisły z Chrobrym. Nie brakowało w nim komentarzy w stylu: “Gdzie ten mitoman?”, “Co się musi stać, aby sobolewski podał się do dymisji”, “Taka jest kibiców wola, aby zwolnić Sobola”.

Ponadto pojawiło się pytanie związane z szybką zmianą Kacpra Dudy. Trener odpowiedział wprost. – Szybka zmiana Dudy to konsekwencja ilości jego minut w kadrze U-20, potrzebny odpoczynek – przekonywał opiekun Białej Gwiazdy.

Tymczasem w następnej kolejce ligowej Biała Gwiazda zmierzy się na wyjeździe z Motorem Lublin. Wisła przystąpi do tej potyczki po dwóch remisach z rzędu.

Czytaj więcej: Sobolewski znów obniżył swoje notowania, Wisła straciła punkty z outsiderem [WIDEO]

Komentarze

Na temat “Sielankowa konferencja prasowa, a fani z jasnym przekazem. “Taka jest kibiców wola, aby zwolnić Sobola”