Paul Pogba podgrzał atmosferę

Paul Pogba
Paul Pogba Pressfocus

Paul Pogba udzielił interesującej wypowiedzi tuż po zakończonym pojedynku Belgia – Francja (2:3). Drugi półfinał Ligi Nardów został rozegrany na stadionie Juventusu. Włoscy dziennikarze wykorzystali ten fakt, pytając gwiazdora Trójkolorowych o potencjalny powrót do Turynu. Piłkarz jasno oznajmił, że w tej chwili nadal jest częścią Manchesteru United, ale nie wyklucza transferu latem.

  • Kontrakt Paula Pogby w Manchesterze United wygasa wraz z końcem czerwca
  • Piłkarz odrzucił już dwie oferty nowej umowy
  • Po zakończonym półfinale Ligi Narodów został zapytany przez włoskich dziennikarzy o potencjalny powrót do Juventusu

Paul Pogba odejdzie z United?

Manchester United wzmocnił się wielkimi nazwiskami, co w dużej mierze miało przekonać Paula Pogbę do pozostania na dłużej w klubie. Kontrakt Francuza wygasa wraz z końcem bieżącego sezonu. Rodzina Glazerów przynajmniej dwa razy przedstawiła lukratywne oferty nowej umowy, ale żadna z nich nie znalazła akceptacji ze strony 28-latka.

Tymczasem Hiszpanie są przekonani, że Pogba nie przedłuży umowy i pójdzie drogą Kyliana Mbappe. Utalentowany napastnik latem opuści szeregi PSG, ponieważ zadecydował, że w lipcu dołączy do Realu Madryt na zasadzie wolnego transferu. Stąd też niewykluczony jest podobny scenariusz w przypadku środkowego pomocnika.

Paul Pogba zaliczył świetny start sezonu. Czerwone Diabły w 1. kolejce Premier League pokonały Leeds (5:1). Podczas starcia z Pawiami zanotował aż cztery asysty. Łącznie ma już ich siedem na dziewięć występów w angielskiej ekstraklasie. Dodajmy tylko, że jest to jego najlepszy wyniki w całej historii gier dla ekipy z Old Trafford.

Zaraz po zakończonym widowisku na Allianz Stadium, gdzie Francuzi rywalizowali z Belgią (3:2), Pogba został zapytany przez włoskich dziennikarzy o potencjalny powrót do Juventusu. Zawodnik odparł, że na co dzień utrzymuje dobry kontakt z Paulo Dybalą. Na dodatek zaznaczył jedną bardzo ważną rzecz. Mistrz Świata z 2018 r. wciąż lubi Turyn i nie wyklucza zmiany klubowych barw po tym sezonie. Pomijając domysły, teraz skupia się na wykręceniu jak najlepszych liczb w Manchesterze United.

Przeczytaj również: Nowi właściciele Newcastle zdradzili cel. “Ten klub na to zasługuje”

Komentarze