Szymański na celowniku dwóch klubów z Hiszpanii

Sebastian Szymański
fot. PressFocus Na zdjęciu: Sebastian Szymański

Sebastian Szymański jest jednym z najbardziej rozchwytywanych reprezentantów Polski. Tymczasem nowe wieści na temat polskiego pomocnika podał serwis La Colina de Nervion. Dwa hiszpańskie kluby są poważnie zainteresowane pozyskaniem 23-latka.

  • Gdzie zagra Sebastian Szymański w nowym sezonie?
  • Nowe wieści na temat 23-latka przekazał La Colina de Nervion
  • Zainteresowane pozyskaniem Polaka są dwa kluby z La Liga

Szymański może zakotwiczyć w Hiszpanii

Sebastian Szymański w ostatnim sezonie bronił barw Dynamo Moskwa. Do rosyjskiej ekipy zawodnik dołączył w 2019 roku z Legii Warszawa. Już jednak wiadomo, że w kolejnej kampanii piłkarz będzie grał w innym zespole. W jakim? To pozostaje jak na razie kwestią spekulacji.

Serwis La Colina de Nervion twierdzi, że najpoważniejszymi kandydatami do sfinalizowania transferu z udziałem Szymańskiego są takie kluby jak Sevilla i Real Sociedad. Według hiszpańskich dziennikarzy Dynamo Moskwa jest gotowe na rozważenie propozycji za Polaka, oczekując oferty w wysokości minimum 12 milionów euro.

Zobacz także:

Już w marcu pojawiły się wiadomości, że Szymański wzbudził zainteresowanie kilku klubów, kolejno z: Hiszpanii, Anglii, Francji, czy Włoch. Jednocześnie pojawiły się pierwsze sugestie, że zawodnik pożegna Rosję po zakończeniu sezonu. Sternicy Dynamo Moskwa przekonywali jednak, że nie ma sensu komentować plotek.

Aktualny kontrakt 23-letniego pomocnika z klubem z Rosji obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. W ostatnim sezonie Szymański wystąpił w 31 spotkaniach, notując w nich sześć trafień i dziewięć asyst.

Czytaj więcej: Znamy cenę za Szymańskiego. Trzeba nieźle zapłacić

Komentarze