Świderski znalazł chętny klub. Może zastąpić innego reprezentanta Polski

Karol Świderski podczas letniego okna transferowego prawdopodobnie zmieni barwy klubowe. Jak podaje Super Express napastnik znalazł się na radarze Antalyasporu.

Karol Świderski
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Karol Świderski

Antalyaspor chce Świderskiego, może zastąpić w klubie Adama Buksę

Karol Świderski drugą część poprzedniego sezonu spędził na wypożyczeniu w Hellasie Werona. Jednak wszystko wskazuje na to, że napastnik reprezentacji Polski nie będzie kontynuował kariery na Półwyspie Apenińskim. Nie zapowiada się również na to, aby 27-latek wrócił do Charlotte FC, o czym z resztą sam poinformował w niedawnym wywiadzie. Z najnowszych informacji wynika, że piłkarz może obrać popularny w ostatnim czasie wśród polskich zawodników kierunek.

POLECAMY TAKŻE

Jak poinformował dziennikarz Jerzy Chwałek z SuperExpressu, Karol Świderski znalazł się w kręgu zainteresowań Antalyasporu. Turecki klub szuka nowego napastnika, bowiem wypożyczenie Adama Buksy z RC Lens dobiega końca. Zatem jeśli powyższe informacje okażą się prawdą, to popularny “Świder” może zastąpić w nowym klubie kolegę z reprezentacji Polski. Skorpiony poprzedni sezon zakończyły na 10. miejscu w lidze z dorobkiem 49 punktów. Do miejsc gwarantujących grę w europejskich pucharach stracili zaledwie 7 oczek.

Świderski z pewnością ostatnich sześciu miesięcy nie zaliczy do udanych. Podczas pobytu w Weronie rozegrał 15 spotkań, w których strzelił tylko dwie bramki.

Aktualnie Karol Świderski przebywa wraz z reprezentacją Polski na Mistrzostwach Europy 2024 w Niemczech. Temat ewentualnego transferu raczej nie rozstrzygnie się w trakcie trwania turnieju. Przyszłość 27-letniego napastnika powinna więc wyjaśnić się po zakończeniu Euro 2024.

Komentarze