Rozchwytywany napastnik wskazał swoje marzenie. “Jestem wielkim fanem Man Utd”

20-letni Rasmus Hojlund rozgrywa obiecujący debiutancki sezon w Serie A i budzi zainteresowanie ze strony czołowych europejskich ekip. Duński talent wskazał Manchester United jako swój wymarzony klub, w którym chciałby kiedyś się znaleźć.

Rasmus Hojlund
fot. Pressfocus Na zdjęciu: Rasmus Hojlund
  • Rasmus Hojlund w swoim debiutanckim sezonie dla Atalanty uzbierał już osiem trafień
  • 20-latkiem interesują się wielkie marki, na czele z Realem Madryt
  • Sam napastnik deklaruje, że jest fanem Manchesteru United

Utalentowany Duńczyk wyląduje w Premier League?

W trakcie zeszłorocznego lata Rasmus Hojlund trafił dla Atalanty za kwotę 17 milionów euro. Szybko udowodnił, że był to strzał w dziesiątkę, bowiem w nowym otoczeniu zaaklimatyzował się fantastycznie. 20-latek trafił na usta wielu kibiców, bowiem w swoim debiutanckim sezonie we Włoszech uzbierał już osiem trafień.

Warunki fizyczne i styl gry trzykrotnego reprezentanta Danii sprawiają, że jest on nazywany “nowym Erlingiem Haalandem”. Hojlund błyskawicznie trafił na listy życzeń największych europejskich gigantów. Jego nazwisko wymieniane było w kontekście letniego transferu do Realu Madryt czy Arsenalu.

Sam zainteresowany wskazał swój preferowany klub. Przyznał, że jest wielkim fanem Manchesteru United i chciałby tam pewnego dnia zagrać.

– Gdy już o to zapytaliście, to nie będę ukrywał, że jestem wielkim fanem Manchesteru United. Taki transfer byłby więc dla mnie ogromną sprawą – zdradził młodziutki napastnik.

Portal Transfermarkt wycenia Hojlunda na 35 milionów euro. Jeśli utrzyma on dobrą dyspozycję strzelecką do końca sezonu, Atalanta z pewnością będzie oczekiwać większej kwoty.

Zobacz również: Wciąż brak porozumienia w sprawie Kante. Negocjacje trwają

Komentarze