Tottenham ruszył po napastnika Evertonu

Richarlison
Pressfocus Na zdjęciu: Richarlison

Richarlisonowi zależy na odejściu z Evertonu. Brazylijczyk chce transferu do silniejszej drużyny, z którą mógłby rywalizować o trofea. Bruno Andrade przekazał w sobotę, że Tottenham Hotspur szykuje za 25-latka ofertę opiewającą na 60 milionów euro.

  • Richarlison chciałby latem zmienić klub
  • Brazylijczykowi zależy na grze w silnej drużynie, która rywalizuje o trofea
  • Według mediów ofertę za niego złożył Tottenham

Richarlison bliski spełnienia marzenia

Everton w zeszłym sezonie z trudem wywalczył utrzymanie w Premier League. Sytuacja w klubie i poziom sportowy sfrustrowały mocno jego największą gwiazdę – Richarlisona. Brazylijczyk chciałby grać w drużynie, która rywalizuje o trofea i naciska na transfer już tego lata. 

– Już wyjaśniłem całą sprawę zarządowi Evertonu. Rozmawiałem też z Lampardem oraz z moimi agentami. Wiedzą, czego chcę – stwierdził w ostatnim wywiadzie Brazylijczyk.

Jego dość jasne stanowisko szybko zwróciło uwagę innych europejskich klubów, które są zainteresowane jego transferem. Niedawno informowaliśmy, że napastnikiem interesuje się Paris-Saint Germain. Według Bruno Andrade bliższy pozyskania 25-latka jest Tottenham. Zdaniem dziennikarza, Koguty złożyły za niego ofertę, opiewająca na 60 milionów euro. 

Richarlison obecnie jest także istotnym zawodnikiem reprezentacji Brazylii. Zależy mu na transferze, by mógł pokazać się trenerowi z dobrej strony i nie stracił miejsca w wyjściowym składzie na czas Mistrzostw Świata w Katarze, które rozpoczynają się w listopadzie. Oprócz tego Tottenham zagwarantował sobie udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów, co jest istotnym argumentem przemawiającym za przeprowadzką na Tottenham Hotspur Stadium.

Sprawdź też: Richarlison szuka ucieczki. Napastnik The Toffees łączony z wielkim transferem

Komentarze

Na temat “Tottenham ruszył po napastnika Evertonu

Dla mnie to śmiech na sali, najpierw strzelał z japy w kierunku Liverpoolu i ludzi z Liverpoolem powiązanych a dzisiaj ucieka z tonącego pokładu, jak taki lojalny Evertończyk to niech pomoże drużynie wstać z kolan….