Rafael Leao kuszony olbrzymimi zarobkami! Gwiazdor Milanu reaguje na zainteresowanie Saudyjczyków

Rafael Leao jest wielkim celem transferowym klubów z Arabii Saudyjskiej. Mimo wizji olbrzymich zarobków, gwiazdor Milanu nie zamierza wynosić się z San Siro - informuje Rudy Galetti.

Rafael Leao
Obserwuj nas w
fot. Massimiliano Ferraro / Alamy Na zdjęciu: Rafael Leao

Leao nie chce pieniędzy Saudyjczyków

Kluby z Arabii Saudyjskiej kontynuują transferową ofensywę i celują w następne wielkie nazwiska z europejskich klubów. Jednym z celów na najbliższe lato jest sprowadzenie Rafaela Leao. Saudyjczycy wyrazili gotowość do zapłacenia mu olbrzymich pieniędzy. Jak na taką propozycję zareagował reprezentant Portugalii?

POLECAMY TAKŻE

Kibice Milanu nie muszą się obawiać. Mimo wielkiego zainteresowania, Leao jest w pełni skupiony na obecnym projekcie i nie zamierza w najbliższej przyszłości opuszczać San Siro. Rossoneri przeżywają trudne chwile, bowiem ich największe gwiazdy są łączone z hitowymi transferami. Niepewna pozostaje przyszłość Mike’a Maignana czy Theo Hernandeza, zaś Leao deklaruje swoje przywiązanie do Milanu. Temat letniej przeprowadzki z udziałem Portugalczyka nie istnieje.

W przeszłości Leao był obiektem westchnień ekip z Premier League. Dość poważnie zabiegała o niego Chelsea, kiedy jeszcze Milan nie był w stanie porozumieć się w kwestii nowego kontraktu. 24-latek wielokrotnie udowadniał jednak, że na San Siro czuje się doskonale, a hitowy transfer do innego klubu wcale nie jest jego celem. W obecnym sezonie Leao zgromadził 14 bramek i 14 asyst w 46 występach.

Zobacz również: Real Madryt podjął decyzję w sprawie Joselu. Wiadomo, co z hiszpańskim snajperem

Komentarze