Michele Di Gregorio blisko Juventusu? Agent zaprzecza

Michele Di Gregorio może wkrótce dołączyć do Juventusu za kwotę około 20 mln euro. Tak donoszą różne źródła, jednak jego agent twierdzi, że transfer nie jest jeszcze pewny i wszystko się może zdarzyć.

Michele Di Gregorio
Obserwuj nas w
Independent Photo Agency Srl / Alamy Na zdjęciu: Michele Di Gregorio

Szczęsny może odetchnąć z ulgą

Michele Di Gregorio ma 27 lat i jest wychowankiem akademii Interu Mediolan. W swojej karierze był wypożyczany do klubów takich jak Avellino, Renate, Novara i Pordenone, zanim zadebiutował w Serie A w barwach Monzy. W sezonie 2023-24 został wybrany najlepszym bramkarzem dzięki swoim wybitnym występom w zespole z środka tabeli.

POLECAMY TAKŻE

Ostatnie doniesienia sugerowały, że osiągnięto porozumienie w sprawie jego transferu za 18 mln euro plus 2 mln w bonusach. Di Gregorio miałby zastąpić Wojciecha Szczęsnego jako pierwszy bramkarz Juventusu, co mogłoby oznaczać sprzedaż Polaka w letnim oknie transferowym. Jednak agent Carlo Alberto Belloni przedstawił zupełnie inną wersję wydarzeń w rozmowie ze “Sportitalia”.

W doniesieniach jest trochę prawdy, ponieważ prowadziliśmy rozmowy z Juventusem. Twierdzenie jednak, że to już pewne, jest po prostu nieprawdziwe – wyjaśnił Belloni.

Rozmawiamy, sezon zakończył się dwa dni temu i teraz jest czas na układanie spraw z dyrektorami i trenerami, więc wszystko jest jeszcze niepewne – dodał agent Di Gregorio. – To miłe, ale tak samo, jak rozmawialiśmy z Juve, możemy rozmawiać z innymi klubami. Michele jedzie na wakacje, a jeśli pojawi się konkretna oferta, rozważymy ją – podkreślił. Belloni zaznaczył również, że bramkarz będzie potrzebował leczenia przed nowym sezonem, aby uporać się z dokuczającym problemem z żebrami.

Zobacz również: Mbappe lepszy niż Bellingham! Francuz odebrał prestiżową nagrodę

Komentarze