Liverpool przystąpi do walki o lidera defensywy SSC Napoli

Kim Min-Jae jest liderem defensywy SSC Napoli i czołowym stoperem Serie A, co nie przechodzi bez uwagi angielskich gigantów. O środkowego obrońcę zabiegają takie ekipy jak Manchester United, Tottenham Hotspur czy Liverpool, który jest gotów zapłacić za jego kartę zawodniczą ponad 60 mln funtów.

Kim Min-Jae
PressFocus Na zdjęciu: Kim Min-Jae
  • Kim Min-Jae wzbudza zainteresowanie coraz większej liczby klubów
  • Koreańczyk błyskawicznie stał się liderem obrony SSC Napoli
  • Liverpool ponoć jest gotowy zapłacić za defensora ponad 60 mln funtów

Kim Min-Jae skupiony na SSC Napoli, potentaci naciskają na Koreańczyka

Według najnowszych informacji “Rai Sport”, Kim Min-Jae znalazł się na celowniku Liverpoolu, który podczas najbliższego letniego okienka transferowego jest gotowy przystąpić do wyścigu o podpis stopera i zapłacić za jego kartę zawodniczą ponad 60 milionów funtów.

Sam piłkarz ostatnio zabrał głos na temat swojej przyszłości. – Nie mogę przejmować się plotkami transferowymi, ponieważ nie są one prawdziwe. Teraz skupiam się na drużynie i na Lidze Mistrzów, a nie na tego typu nonsensach – wyznał reprezentant Korei Południowej.

Mierzący 190 cm wzrostu defensor jest kuszony również przez dwa inne angielskie kluby – Manchester United oraz Tottenham Hotspur.

Kim Min-Jae w 35 meczach aktualnego sezonu zdobył 2 bramki, a także zaliczył 1 asystę. Jego umowa z SSC Napoli jest ważna do 2025 roku.

Komentarze