David Hancko w kręgu zainteresowań Juventusu
Juventus miał znakomity początek sezonu. Problem Starej Damy zaczęły się po meczu z RB Lipskiem w Lidze Mistrzów (wygranym 3:2). W trakcie tej rywalizacji kontuzji nabawił się Gleison Bremer. Uraz Brazylijczyka okazał się na tyle poważny, że w tym sezonie już nie zobaczymy go na boisku. Brak byłego gracza Torino mocno wpłynął na drużynę. Turyńczycy zatem już w zimowym okienku transferowym chcą pozyskać obrońcę, który wejdzie w buty reprezentanta Canarinhos.
W sobotnim wydaniu „La Gazzetta dello Sport” przekazała, że Juventus ma na oku odpowiedniego zawodnika. Tym graczem jest David Hancko z Feyenoordu Rotterdam. Reprezentant Czech to niewątpliwie jedna z największych gwiazd na holenderskich boiskach. Zainteresowanie włoskiego giganta zatem nie powinno dziwić.
Włoski dziennik zaznacza, że Juventus obserwował Davida Hancko z wysokości trybun. Wysłannicy z Turynu byli obecni podczas spotkania Feyenoordu Rotterdam z Manchester City w Lidze Mistrzów. Rywalizacja wówczas zakończyła się remisem 3:3, a jedną z bramek tego dnia zdobył właśnie Czech.
David Hancko w obecnym sezonie rozegrał 20 spotkań w koszulce Feyenoordu Rotterdam. W tym czasie 27-latek zdołał dwukrotnie wpisać się na listę strzelców, a także zaliczyć trzy asysty.
Komentarze