Zawodnik Lecha wzbudza spore zainteresowanie. Fabrizio Romano przekazał nowe informacje

Kristoffer Velde znajduje się na celowniku nie tylko Besiktasu. Fabrizio Romano w programie "Okno Transferowe" kanału "Meczyki" poinformował, że norweski skrzydłowy wzbudził zainteresowanie klubów z Hiszpanii oraz Anglii.

Kristoffer Velde
Obserwuj nas w
IMAGO / Patryk Pindral / Newspix Na zdjęciu: Kristoffer Velde
  • Kristoffer Velde nie może narzekać na brak zainteresowania
  • Zawodnik Lecha wzbudził zainteresowanie nie tylko Besiktasu
  • Również kluby z Hiszpanii oraz Anglii obserwują Norwega

“Besiktas jest zainteresowany Kristofferem Velde, ale także dwa inne kluby – jeden z Hiszpanii, drugi z Anglii”

Kristoffer Velde wkrótce może opuścić szeregi Lecha Poznań. W ostatnich dniach na stole “Kolejorza” pojawiła się oferta Besiktasu. Fabrizio Romano w programie “Okno Transferowe” na kanale “Meczyki” poinformował, że również drużyny z innych krajów interesują się norweskim skrzydłowym.

Besiktas jest zainteresowany Kristofferem Velde, ale także dwa inne kluby – jeden z Hiszpanii, drugi z Anglii. Toczy się rywalizacja o tego piłkarza, ponieważ w poprzednim sezonie wyróżniał się w Lidze Konferencji. Póki co tylko Turcy złożyli ofertę za Norwega. Ale nie skreślałbym innych klubów – powiedział włoski dziennikarz.

Tomasz Włodarczyk, dziennikarz portalu “meczyki.pl” w środowe popołudnie poinformował, że Kristoffer Velde chce odejść z Lecha Poznań. Norweg ma rzekomo klubowi za złe, że ten kilka miesięcy temu przestał mu ufać i chciał go sprzedać.

Sprawdź także: Białek zakotwiczy w Belgii, będzie kolegą klubowym byłej gwiazdy Wisły

Komentarze