Napastnik Bolonii zareagował na porównanie do Ibrahimovicia

Joshua Zirkzee z każdą kolejką gromadzi kolejnych fanów jego talentu. Ostatnio do pochwał pod adresem napastnika Bolonii dołączył Ivan Jurić trener Torino. Szkoleniowiec porównał piłkarza do Zlatana Ibrahimovicia, na co sam zawodnik zareagował w rozmowie z Corriere della Sera.

Joshua Zirkzee
Obserwuj nas w
Imago / Nicola Ianuale Na zdjęciu: Joshua Zirkzee
  • Joshua Zirkzee jest w tym sezonie w świetnej formie
  • Napastnik Bolonii został porównany przez Ivana Juricia do Zlatana Ibrahimovicia
  • Holender skomentował plotki o ewentualnym letnim transferze

Zirkzee odpowiedział na porównanie do Ibrahimovicia

Joshua Zirkzee razem z Bolonią to jedna z rewelacji tego sezonu w Serie A. Zarówno napastnik, jak i klub przeżywają piękne chwile i cały czas liczą się w walce o historyczny awans do Ligi Mistrzów. Holender ma za sobą tak dobry sezon, że nie tylko przykuł zainteresowanie ze strony topowych drużyn, ale również zasłużył sobie na pochwały, jak ta ze strony trenera Torino. Ivan Jurić porównał 22-letniego zawodnika do Zlatana Ibrahimovicia.

POLECAMY TAKŻE

– To dla mnie wspaniały komplement. Niezbyt często zdarza się, żeby wysoki środkowy napastnik miał dobrą technikę. Nie chce wyjść na aroganckiego. Dziękuje Juricowi – odpowiedział Zirkzee na porównanie do szwedzkiego napastnika w rozmowie z Corriere della Sera.

Napastnik Bolonii zabrał również głos ws. plotek transferowych. W mediach pojawiają się informację o dużym zainteresowaniu ze strony klubów z Premier League. Zirkzee bez zastanowienia uciął aktualne dywagacje.

Nie, nie, w ogóle o tym nie myślę. Dla mnie liczy się tylko następny mecz z Weroną. Czy zostanę w Bolonii, jeśli nie zakwalifikujemy się do Ligi Mistrzów? Powtórzę raz jeszcze, myślę tylko o meczu z Weroną – powiedział piłkarz Bolonii.

Komentarze