Karygodne zachowanie piłkarza Napoli. Obejrzał czerwoną kartkę [WIDEO]

Matteo Politano nie wytrzymał ciśnienia i obejrzał czerwoną kartkę za oburzające zachowanie w 66 minucie meczu. Piłkarz Napoli kopnął Nicole Zalewskiego w odwecie za faul Polaka, gdy ten pociągał Włocha za koszulkę.

Matteo Politano
Imago / Antonio Balasco Na zdjęciu: Matteo Politano
  • AS Roma w meczu 17. kolejki podejmuje na własnym stadionie Napoli
  • W 66 minucie spotkania Matteo Politano obejrzał czerwoną kartkę
  • Roma szybko wykorzystała grę w przewadze i po 10 minutach zdobyła gola

Matteo Politano z czerwoną kartką w Derbach Słońca

Derby Słońca, czyli mecz pomiędzy AS Romą a Napoli zawsze wiąże się z dużymi emocjami. Tym razem nerwów na wodzy nie utrzymał Matteo Politano. Włoch zachował się skandalicznie, a konsekwencją jego zachowania była czerwona kartka pokazana w 66 minucie przez arbitra spotkania. Piłkarz Napoli najpierw był ciągnięty za koszulkę przez Nicole Zalewskiego, za co Polak otrzymał upomnienie żółtą kartką. Włoch jednak chciał zrewanżować się reprezentantowi Polski i w odwecie za zachowanie piłkarza Romy kopnął go w okolicach bioder.

10 minut po czerwonej kartce dla Politano, Roma objęła prowadzenie w meczu. Bramkę dla podopiecznych Jose Mourinho zdobył kapitan drużyny – Lorenzo Pellegrini.

Napoli kończyło mecz w dziewięciu. Czerwoną kartkę obejrzał również Victor Osimhen. Ostatecznie Roma wygrała spotkanie z Napoli 2-0. Dzięki temu podopieczni portugalskiego trenera awansowali na 6. miejsce w lidze.